Kali Linux ufonet'te aldığım hata

30 Ağu 2010
143
0
Türkiye
Merhaba Arkadaşlar Ufonet kullanmak istedim lakin dizininde ./ufonet --help yaptığımda böyle bir hata alıyorum çalıştıramıyorum yardımcı olacak varmıdır
Hata:

"
Traceback (most recent call last):
File "./ufonet", line 10, in <module>
from core.main import UFONet
File "/root/Masaüstü/ufonet-master/core/main.py", line 24, in <module>
from ufosyn import UFOSYN
File "/root/Masaüstü/ufonet-master/core/ufosyn.py", line 11, in <module>
from scapy.all import *
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/scapy/all.py", line 16, in <module>
from scapy.arch import *
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/scapy/arch/__init__.py", line 51, in <module>
from scapy.arch.linux import *
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/scapy/arch/linux.py", line 28, in <module>
from scapy.packet import Packet, Padding
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/scapy/packet.py", line 27, in <module>
from scapy.extlib import PYX
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/scapy/extlib.py", line 21, in <module>
import matplotlib.pyplot as plt
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/matplotlib/pyplot.py", line 71, in <module>
from matplotlib.backends import pylab_setup
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/matplotlib/backends/__init__.py", line 16, in <module>
line for line in traceback.format_stack()
File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/matplotlib/backends/__init__.py", line 18, in <genexpr>
if not line.startswith(' File "<frozen importlib._bootstrap'))
UnicodeDecodeError: 'ascii' codec can't decode byte 0xc3 in position 18: ordinal not in range(128)

"
Böyle yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.