Kali Linux Usb Kurulumu Sonrası Aşırı Kasma Yapıyor

ekremk

Üye
31 May 2023
91
13
Öncelikle Merhaba Ben Kali Linux Live Boot İsosunu İndirdim Sonrasında Rufus İle DD Yansıma Olarak Yazdım Ve MiniTool Partition Wizard Programı İle Flaş Bellegimi 60gb ekstra Böldüm 128gb flaş Buraya Kadar Kasma Yoktu Linuxu Çalıştırdım Veriler her seferinde girmesin diye https://www.turkhackteam.org/konula...-olarak-kali-linux-kurma-alemdar2002.1712601/ bu kodudaki adımları uyguladım tek yaptığım farklılık
fdisk -l komutunu yazınca çıkan yer biraz farklıydı
mount /dev/sdb3 /mnt/my_usb yerine
mount /dev/sda3 /mnt/my_usb komutunu yazdım ve işlemi bitirdim linux açılıştada açıldıktan sonrada aşırı kasma donma yaşamaya başladım yardımcı olabilecek varmı kasma donma oolmayacak şekilde flaş belleğe kurmama ?

6 May 2021
60
16
Öncelikle Merhaba Ben Kali Linux Live Boot İsosunu İndirdim Sonrasında Rufus İle DD Yansıma Olarak Yazdım Ve MiniTool Partition Wizard Programı İle Flaş Bellegimi 60gb ekstra Böldüm 128gb flaş Buraya Kadar Kasma Yoktu Linuxu Çalıştırdım Veriler her seferinde girmesin diye https://www.turkhackteam.org/konula...-olarak-kali-linux-kurma-alemdar2002.1712601/ bu kodudaki adımları uyguladım tek yaptığım farklılık
fdisk -l komutunu yazınca çıkan yer biraz farklıydı
mount /dev/sdb3 /mnt/my_usb yerine
mount /dev/sda3 /mnt/my_usb komutunu yazdım ve işlemi bitirdim linux açılıştada açıldıktan sonrada aşırı kasma donma yaşamaya başladım yardımcı olabilecek varmı kasma donma oolmayacak şekilde flaş belleğe kurmama ?
Sanal Makınenın kasma sebepleri sunlardır yetersız yada az alan yetersız yada az paylaşılan ram Bunlardan dolayı kasar belkıde kurul esnasında yanlış bır paket yuklemışte olabılırsın en temızı sıl baştan kurmak :)

NOT:Yardımcı Olduysam Konuyu kapatırmısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.