Kali Linux

24 Tem 2019
140
46
Kali Linux'u kendi sitesin'den indirdiğim zaman iso olarak geliyordu ancak format attıktan sonra winrar olarak iniyor winrar'ı tekrar silip yükledim iso kısmı seçili'de değil.Nasıl Çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
Kali Linux'u kendi sitesin'den indirdiğim zaman iso olarak geliyordu ancak format attıktan sonra winrar olarak iniyor winrar'ı tekrar silip yükledim iso kısmı seçili'de değil.Nasıl Çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Iso kismini sec bide oyle dene kardes olmassa kaliye git bida yukle yine aynisi olursa sorun senden kaynakli format atinca dosyalarinyerini degismiste olabilirsin

Terbyt

Üye
3 Ara 2020
51
21
İzmir
Eğer .iso dosyasının içindekilerini görüntülemek için Winrar açılıyorsa bu çok önemli değil, sen yine USB diskine yazdırabilirsin. Ama direkt olarak .rar uzantılı iniyorsa sorun vardır sisteminde.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,271
1,418
(nowhere) in
Kali Linux Nasıl Kurulur? Burası İşinize Yarayacaktır. (İşiniz Hâl Oldu ise Konunun Uzamaması İçin Bu Yanıtı Cevap Seçebilirsiniz)

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,984
1,080
Kayseri
Merhabalar,

iyi günler dilerim. Eğer winrar olarak geliyorsa dosyayı çıkart yapabillirsiniz. Belkide yanlış yerden indiriyorsunuzdur. Bu atıcağım adresten indirmeyi denerseniz sevinirim iyi günler dilerim.

24 Tem 2019
140
46
Merhabalar,

iyi günler dilerim. Eğer winrar olarak geliyorsa dosyayı çıkart yapabillirsiniz. Belkide yanlış yerden indiriyorsunuzdur. Bu atıcağım adresten indirmeyi denerseniz sevinirim iyi günler dilerim.
Adres doğru dediğiniz yöntemi yaptım yine olmadı nası yapabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.