kali url vermiyor

jumex

Üye
6 Mar 2019
74
0
harddisk
arkadaşlar kali'ye phishing scriptleri kuruyorum, fakat işlemler bittiğinde url vermiyor. bütün scriptlerde böyle.

Örnek:

qd0mlQ.png

jumex

Üye
6 Mar 2019
74
0
harddisk
Hmm. Anladım.

Muhtemelen wmware'in ağ ayarlarını yapmadın.

Eğer elinde fazladan wifi adaptörü varsa tavsiyem onu bağlamandır.

Bridge ayarlarını ayarlardan yapman gerek.

https://www.turkhackteam.org/linux-...kali-linux-internet-sorunu-cozumu-akinci.html

Burada temiz bir anlatım var.

İyi forumlar.

hocam adaptörle alakası yok denedim şimdi, hala aynı. ağ ayarlarından kastınız nedir?
gönderdiğiniz konu ile alakalı değil, zaten şuan kaliden yazıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.