Kalilinuxda başlangıç düzeyi hack için hangi dilleri bilmeliyim?

Flex2700K

Yeni üye
5 Eki 2022
10
2
Kalilinuxda tool yazarken başlangıç düzeyi(örn insta phishing “yanlış telaffuz etmiş olabilirim”)hacklerde hangi yazılım dillerini bilmem gerek? İnsta hesabı çalmak için illa ki kendim mi tool yazmalıyım? yazmak zorunda değilsem bilmem gereken bi dil var mı? Hazır tooller ile neler yapabilirim kendi yaptıklarımdan farkı ne olur?

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
3
563
Kalilinuxda tool yazarken başlangıç düzeyi(örn insta phishing “yanlış telaffuz etmiş olabilirim”)hacklerde hangi yazılım dillerini bilmem gerek? İnsta hesabı çalmak için illa ki kendim mi tool yazmalıyım? yazmak zorunda değilsem bilmem gereken bi dil var mı? Hazır tooller ile neler yapabilirim kendi yaptıklarımdan farkı ne olur?
Kusura bakma dostum, Ama Art arda konu açmassan sağlıklı olur,
Bütün sorunu tek bir konuda toplarsan daha iyi olur forum için Teşekkürler

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
6
550
Kayıp
İlla kendin tool yazmak zorunda değilsin. Kendin yazmak istiyosan python öğren

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
1
51
Öncelikle konunu buraya değil yardım merkezine açarsan daha güzel olur Python dilini öğrenmen bu noktada çok işini görecektir.Bunun için kaynak arıyorsan da Youtube'da Murat Mustafa Coşkun'un eğitimlerini öneririm istersen udemy kurslarını da alabilirsin

Bu eğitim serileri Python'da temel atmanı hatta ileri seviyede de bilgi sahibi olmanı sağlayacaktır.
Ayrıca Tryhackme'ye kaydolursan orda Python for hackers serisine bakabilirsin
Yine Türkçe kaynak olarak buna bakabilirsin

(İngilizce)

Videoların uzun olması canını sıkmasın ve öğrenme isteğine engel olmasın çünkü başında emek verilmeyen ya da kafa yorulmayan hiçbir şey başarıya ulaşamaz.

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
1
163
Kendin tool yazmana gerek yok illa hesap çalmak için sonuçta tool lar sihir yapmıyor tool nasıl çalışıyor onu öğrenirsen sende yapabilirsin mesela ben tamamını kendim yapıyorum fake script in site yi oluşturuyorum index i yüklüyorum hazır hale geliyor

Flex2700K

Yeni üye
5 Eki 2022
10
2
Kendin tool yazmana gerek yok illa hesap çalmak için sonuçta tool lar sihir yapmıyor tool nasıl çalışıyor onu öğrenirsen sende yapabilirsin mesela ben tamamını kendim yapıyorum fake script in site yi oluşturuyorum index i yüklüyorum hazır hale geliyor
Dostum bununla alakalı herhangi bir eğitim videosu var mı index script terimleri yabancı geliyor forumda ve intte ki tanımları da anlaşılır değil

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
1
163
Dostum bununla alakalı herhangi bir eğitim videosu var mı index script terimleri yabancı geliyor forumda ve intte ki tanımları da anlaşılır değil
Basit şekilde anlatayım
Adım
1-internetten ücretsiz domain ve host alma ile ilgili videolara bak ve web siteni oluştur
2-sonra ilk hedefini kandır çünkü site ortalama 20 dk içinde kapanıcaktır
3-tarayıcından güvenilir ücretsiz instagram phishing script 2022 adlı dosya bul sonra dosyayı indir
4-fılezilla (yazım hatalı olabilir aklıma gelmedi) ile dosyaları sitene göm
5-kurban sitene giriş yapsın
6-artık indirdiğin dosyaya göre şifrenin nerde olduğunu görürsün
Not=adım 3 ile 2 nin yerini değiştir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.