Kalyoncu Portal v0.3 (tr) (Güncellendi)

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Kalyoncu Portal v0.3 (tr) (Güncellendi) İndir (Test Et)

Yapımcının açıklaması:
Kalyoncular Portal V.0.3 Yani Geliştirilmiş Son Versiyon Şimdilik Bu -Tasarımı Bana Ayit Olan Bu Hazır Site Asp İle Hazırlanmış nette Bir Çok Soritlerden toplanarak Birleştirilerek ve Dizayn Edilerek Hazırlanmıştır. Özelliklerini Sayamaya cam Cünkine Çok Özellik Var Test Et İncele İndir İncele Kafana Göre - Ben Bu İşi Para Karşılığı Yapmadığımı Sadece Bu İşlerin Meraklılarına Birazcık Olsun Hayalimdeki Siteyi Toplanmam ve Paylaşmam Gerekirdi Bende Bunu Yapıyorum Tabiki Benimde Çok Emeğim Var Bende Karşılık Olarak Allah Razı Olsun Denildimi Karşılığını Almış Olurum -Para İle Satılanlardan Dehada İyi tabi Bence Sizin Kararınız Daha Önemli Öncelikle webixir, Cilem, Metyus, Mesut Haber web kodlama Yazılımlarını Ve Paylaşanları Huzurunuzda Saygıyla Anıyorum Bu Siteyi Kullanan Arkadaşlar Bana Adresini Verirse Hayırlı Olsun Diye Bir Mesaj Bırakmak İsterim Vermese de Yapacak Bişi Yok.

Bir Hostunuz Bide Domaininiz Varsa 1.Bütün Dosyaları Hostunuza Yollayın 2.kayit Klasörüne İzin Verin Bukadar Basit Eger Gene Sorun Yaşiyorsanız hosting kontrol paneline git Web Directories > Preferences > Allow Parent Path bunu işaretle kaydet. Yinede Arıza Varsa Bu Sizden kaynaklanıyor:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.