Kamera Sistemlerine Sızmak ve Kontrolü Ele Geçirmek // KoyuAdam

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
Uzun zaman sonra işe yarar bir konu gördüm bununla birtek kameralar değil şirketlere yazıcılar modem arayüzleri routerlar kısacası ağ ile ilgili neredeyse her türlü sisteme erişim sağlanabilir teşekkürler fakat bir sorun var dvr kameralar firefoxlada açılmıyor malesef bunun için gerekli eklenti yi chrome quicktime player dedi indirdim fakat genede işe yaramadı yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
Uzun zaman sonra işe yarar bir konu gördüm bununla birtek kameralar değil şirketlere yazıcılar modem arayüzleri routerlar kısacası ağ ile ilgili neredeyse her türlü sisteme erişim sağlanabilir teşekkürler fakat bir sorun var dvr kameralar firefoxlada açılmıyor malesef bunun için gerekli eklenti yi chrome quicktime player dedi indirdim fakat genede işe yaramadı yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

denenmiştir firefox'da çalışıyo internet expolerdada çalışıyo

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa

evet explorer bir eklenti yükletti bana fakat chrome firefox edge bu 3 tarayıcıda çalışmadı eklnetide istemedi

ayrıca bir dipnot düşeyim gizlilik adına logları buradan silin :)
1klN3G.png

Son düzenleme:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bazı kameralar kaldırılmış veya yanlış kurulmuş olabilir. O yüzden siyah ekran görmeniz normal.

IMaddoxI

Yeni üye
10 Eyl 2015
18
0
EksiK

sen 3 tane port yazmışsın oraya onlar standart olduğu için yeni sistemlerde farklı portlar kullanıyo ve aynı ağdan bağlanıyosan port bilmeye gerek yok.hatta tarayıcıdan girerken bile port istemez dvr ı bi programa yüklemek istersen sana port sorar sadece.

IMaddoxI

Yeni üye
10 Eyl 2015
18
0
Dostum dvr modeline göre firefoxta hepsi açılmaz. explorer güncel değilse bütün dvrların görüntü aktarıcısı destekler , explorer kullanın yani diğer tarayıcıları boşverin.Bide explorerdan açamayan arkadaşlar activex ayarlarını yapması lazım.

Son düzenleme:

hermoni44

Üye
20 May 2013
192
0
Bursa
Angry İp Scanner ile taratıyorum ancak web belirle kısmındaki hepsi [n/a] olarak gözüküyor yardımcı olurmusun

Throne01

Yeni üye
23 Nis 2015
14
0
Hocam peki bunun cezası nedir ben yaptım bunu benden şiakeytçi olacaklarını söylediler ....

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Hocam peki bunun cezası nedir ben yaptım bunu benden şiakeytçi olacaklarını söylediler ....

Cezası hakkında bir fikrim yok. Bilişim suçlarını didik didik etmek lazım.

Nasıl tehdit edebildiler anlamadım. Ortada bir adres bir sosyal hesap vs. bırakmamışsındır umarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.