Kameram Çalışmıyor

Mclol

Yeni üye
10 Şub 2023
4
0
Bugün uzun zamandır çalışmaya kameram için çözüm aramaya başladım Dell bilgisayar kullandığım için onun sitesinden bir çözüm buldum(kameram dahili).Çözümde aygıt yöneticisinden kameranızın sürücüsü silin yazıyordu bende sildim.Ve pcyi yeniden başlattım.Fakat aygıt yöneticisinde her ne yapmama rağmen kameramı göremiyorum(Gizli aygıtları gösteri denedim,donanım değişikliklerini tarayıda denedim).

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,141
358
Bugün uzun zamandır çalışmaya kameram için çözüm aramaya başladım Dell bilgisayar kullandığım için onun sitesinden bir çözüm buldum(kameram dahili).Çözümde aygıt yöneticisinden kameranızın sürücüsü silin yazıyordu bende sildim.Ve pcyi yeniden başlattım.Fakat aygıt yöneticisinde her ne yapmama rağmen kameramı göremiyorum(Gizli aygıtları gösteri denedim,donanım değişikliklerini tarayıda denedim).
Selamlar
Kameranızın Driverini Silmişsiniz o yüzden bilgisayarınız artık onu yok olarak algılıyor bunun için Driver Booster İndirip Güncel Olmayan Driverleri Kurarsanız Sorun Ortadan Kalkacaktır. Ancak şunu belirtmekte fayda var eğer kameranız bozuk ise çalışmamaya devam eder ancak bilgisayarınız onu algılar.

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar...
Kamera sürücüsünü manuel yüklemeyi deneyin.
Eğer kameranızın driver ı bulamaz veya kameranız çalışmazsa donanım olarak bit sıkıntı olmuştur.
Teknik bakım gerekbilir.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Driveri Silmis Ola Bilirsiniz Manuel Kurmayi Deneyin

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

bilgisayarınız resmi sitesinde model numarasını yazarak driverlara erişebilirsiniz oradan güncel sürücüyü indiriniz eğer hala çalışmamaya devam ediyorsa sorun donanımsal olabilir.

Eğer sorun donanımsalsa ekran etrafında ki kasa kısmını açın ve kabloları kontrol edin kopma durumu yapa sokette çıkma durumu olmuş olabilir.

İyi Forumlar

Ms80

Üye
14 Haz 2023
140
24
?????
driverınız güncelmi değilse güncelleyin format atmayı da deneyebilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.