Kaneki-Kun Crypter [0/35]

HaCKeR CaSToR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
394
0
Şanghay
Evet arkadaşlar bugün sizlere İtalyan bir forum sitesinde bulduğum crypteri 0/35 yaparak sizlerle paylaşıyorum. Kullanımdan dolayı doğabilecek sorunlardan HaCKeR CaSToR ve TurkHackTeam sorumlu değildir.Rar pass için teşekkür edip yorum bırakınız. Şifreler ö.m yoluyla gönderilecektir.

Crypter'den Bir Görüntü
GBPDbZ.jpg

Stub Tarama Sonucu
90FCWIO5y42JzK3BqlrQs1vbH6n.png

Download Linki
TIKLA
Denenen Trojen Yazılımları :

Spynet Rat Olumlu
Darkcomet Rat 5.3.1 Olumlu
CyberGate Rat Olumlu
Spyronıc Rat Olumlu
Xtreme Rat Olumlu
Turkojan Olumlu
Poison Ivy Rat Olumlu
Hakops Rat V1 Fix Olumlu
Ardamax Logger Olumlu
Harmmy Rat Olumlu

RAR PASSWORD=castor_hack

LÜTFEN RAPOR GÖNDEREN TARAMA SİTELERİNDE TARATMAYINIZ!.

Son düzenleme:

HaCKeR CaSToR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
394
0
Şanghay
Eline sağlık dostum. Güzel paylaşım.
Teşekkür ederim
Eyw Reis Bekliyorum Rar-Passı Nekadar Süre Zarfında Kullanabiliriz ?
Gönderildi
Güzele Benziyor Teğmenim.Şifreyi Dört Gözle Bekliyorum :)
Gönderildi
Eline Sağlık (Şifre Atmana Gerek yok ) sadece tebrik ediyorum bu zamanlarda fud crypter bulmak zor
Eyvallah. Teşekkür ederim
Eline Sağlık Pass Bekliyorum :)
Teşekkür butonuna basmamışsınız
Ellerine sağlık dostum

pass rica ediyorum
Gönderildi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.