Kanepeden uçtu, yaşıyor!

ByVolDemort

Uzman üye
2 Kas 2009
1,043
0
C:\Intel
DHA - KASTAMONU -

İnebolu ilçesinde 3.5 yaşındaki Buğra Kömeçoğlu, kanepede zıplarken beş**** kattaki evinin penceresinden aşağı düştü!
Üçüncü kat hizasındaki telefon tellerine takılan ve bir süre asılı kalan Buğra, ardından beton zemine düşünce sağ bacağı kırıldı. Önce İnebolu ardından Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Buğra'nın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Anne Yeliz Kömeçoğlu "Buğra, kanepenin üzerinde zıplarken birden pencereden uçtu. Neye uğradığımı anlayamadım. Yukarıdan bakarken ******mun telefon tellerine takıldığını gördüm. Ben ininceye kadar tellerden beton zemine düştü. Tellere takılması ******mun hayatını kurtardı" dedi.

RADİKAL

ExTRos

Katılımcı Üye
22 May 2010
251
0
Kocaeli
hiç unutmuyorum bi haber okumuştum bebek 8. kattan kafa üstü düşmüş sadece anlı buruşmuş kanama v.s. hiç birşey olmamıştı ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.