Kapalı instagram hesabı şifre sıfırlama nasıl yapılır?

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59
MERHABA ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCE DÖNDÜM PLATFORMA VE 2. KONUMU AÇMAKTAYIM HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM :)

ÖNCELİKLE İNSTAGRAM HESAPLARINDA NORMAL ŞARTLARDA KAPALI HESAPLARIN ŞİFRESİ SIFIRLANAMAZ, FAKAT BEN SİZE BUNUN İLE İLGİLİ BİR AÇIĞI GÖSTERECEĞİM KENDİNİZ GELİŞTİRİP ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ.

Öncelikle paylaştığım resimde ki kullanıcı adlı instagram hesabının kapalı olduğunun göstergesidir.
fwpoibe.JPG

ŞİMDİ DE SİZLERE ŞİFRE SIFIRLAYABİLME ADIMINA YAKLAŞMANIZ İÇİN GEREKLİ EKRANI ATACAĞIM :)
v7x6e95.JPG

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ KULLANICI ADININ ÖNÜNE @ SEMBOLÜ KOYUYORUZ VE DAHA SONRASINDA BİZİ E POSTA GÖNDER KISMINA ATACAK.

ngxpzbk.JPG

KONUMUZUN SONUNA GELDİK, BU YÖNTEMİ KAPATILAN HESAPLARINIZ İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ. UMARIM HEPİNİZE YARARLI BİR KONU OLMUŞTUR İYİ FORUMLAR DİLERİM :)

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
453
186
┌─(root@ankamurat)
MERHABA ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCE DÖNDÜM PLATFORMA VE 2. KONUMU AÇMAKTAYIM HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM :)

ÖNCELİKLE İNSTAGRAM HESAPLARINDA NORMAL ŞARTLARDA KAPALI HESAPLARIN ŞİFRESİ SIFIRLANAMAZ, FAKAT BEN SİZE BUNUN İLE İLGİLİ BİR AÇIĞI GÖSTERECEĞİM KENDİNİZ GELİŞTİRİP ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ.

Öncelikle paylaştığım resimde ki kullanıcı adlı instagram hesabının kapalı olduğunun göstergesidir.
fwpoibe.JPG

ŞİMDİ DE SİZLERE ŞİFRE SIFIRLAYABİLME ADIMINA YAKLAŞMANIZ İÇİN GEREKLİ EKRANI ATACAĞIM :)
v7x6e95.JPG

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ KULLANICI ADININ ÖNÜNE @ SEMBOLÜ KOYUYORUZ VE DAHA SONRASINDA BİZİ E POSTA GÖNDER KISMINA ATACAK.

ngxpzbk.JPG

KONUMUZUN SONUNA GELDİK, BU YÖNTEMİ KAPATILAN HESAPLARINIZ İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ. UMARIM HEPİNİZE YARARLI BİR KONU OLMUŞTUR İYİ FORUMLAR DİLERİM :)
Faydalı konu,eline sağlık

THKNewbee

Yeni üye
11 Eki 2022
11
5
Hey, I have tried that and I got an error

Like that :
I typed the username @accountuser

send email, and got this error
:"No accounts found"

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm

fwpoibe.JPG

v7x6e95.JPG

ngxpzbk.JPG

Teşekkür ederim, güzel bir konu. Deneyeceğim şimdi önceden bir hesabım vardı kayboldu.

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59
reis haklısın fakat inan bulamadım, eğer varsa sende yardımcı olabilirsen o kadar mutlu olurum ki sağolasın şimdiden durum acil inan kusura bakma.
ben sosyal medya işlerini bıraktım sayılır dostum, pek uğraşmıyorum. güncel bilgim yok bu konuda sizlere kapalılarda şifre sıfırlama açığını bildirdim geliştirip kullanabilirseniz ne mutlu size.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife

fwpoibe.JPG

v7x6e95.JPG

ngxpzbk.JPG

eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.