Kapanan Hesaplarınızı 10 sn içinde kendiniz açın. yeni yıl hediyesı olarak ücretsiz paylaşıyorum

PAKBOT

Üye
30 Eyl 2017
159
0
Merhaba arkadaşlar iyi pazarlar.<br>
Her ne sebepden kapanırsa kapansın kapanan hesaplarınızı kendiniz açabilirsiniz.<br>
https://www.facebook.com/help/contact/1062444770553751<br>
1-kısıma Hesapda kayıtlı e-mail adresinizi veya var ise telefon numaranızı<br>
2-kısıma Hesapda kayıtlı adı soyadınızı<br>
3-kısım açıklama kısmına ise My account was Disable for No reason yazın sonra çok degil 10 saniye sonra açılır hesabınız giriş yapabilirsiniz<br>
Bu tür işlemleri beni tanıyanlar iyi bilir free olarak yardımcı oldugumu. bu sefer yeni yıl sebebiyle alenen açık olarak herkezle paylaşmak istedim<br>
İYİ PAZARLAR. İYİ FORUMLAR

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Form 1 haftadır açık ve kullanıyoruz keşke söylemesydin herkes doluşunca kapanıyor

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
Merhaba arkadaşlar iyi pazarlar.<br>
Her ne sebepden kapanırsa kapansın kapanan hesaplarınızı kendiniz açabilirsiniz.<br>
https://www.facebook.com/help/contact/1062444770553751<br>
1-kısıma Hesapda kayıtlı e-mail adresinizi veya var ise telefon numaranızı<br>
2-kısıma Hesapda kayıtlı adı soyadınızı<br>
3-kısım açıklama kısmına ise My account was Disable for No reason yazın sonra çok degil 10 saniye sonra açılır hesabınız giriş yapabilirsiniz<br>
Bu tür işlemleri beni tanıyanlar iyi bilir free olarak yardımcı oldugumu. bu sefer yeni yıl sebebiyle alenen açık olarak herkezle paylaşmak istedim<br>
İYİ PAZARLAR. İYİ FORUMLAR

r10dan konumu olduğu gibi kopyalamışsın, kendin gibi paylaşmıssın dostum altına alıntı sahibi vs bile yazmamışsın.
Kapanan Hesaplarınızı 10 sn içinde kendiniz açın. yeni yıl hediyesı olarak ücretsiz paylaşıyorum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.