Kapanan Hesaplarınızı 10 sn içinde kendiniz açın. yeni yıl hediyesı olarak ücretsiz paylaşıyorum

percesus

Yeni üye
10 Ara 2017
28
0
Muğla
Formu dağıta dağıta fixlendi sayenizde neyse tamamen fixlenmedi başka yöntemi var ve bu yöntemin fixlenmesi imkansız iyi günler.

h_cihan

Yeni üye
8 Kas 2007
6
0
Formu dağıta dağıta fixlendi sayenizde neyse tamamen fixlenmedi başka yöntemi var ve bu yöntemin fixlenmesi imkansız iyi günler.

İyide dağıta dağıta fixlendi diyorsunuz. Burası bir paylaşım fromu değil mi. Dağıtmayıpta turşusunu mu yapacaklar. Birşey bilipte paylaşmamak bencilliktir. Ve yeni bir çaresi, var diyorsun. Sen bunu bilipte paylaşmıyorsan bari bildiğini de yazma.. :mad::mad::mad:
Her ne kadar bu bilgiden yararlanma imkanım olmadıysa da bu konuyu paylaşan arkadaşa çok teşekkürler. Ve paylaşımdan rahatsız olan arkadaşlarda bence bu düşüncelerini bir kez daha gözden geçirmeliler. Paylaşma yanlısı değillerse bu gibi paylaşım ve bilgi fromlarında olmaları hata bence...

Son düzenleme:

h_cihan

Yeni üye
8 Kas 2007
6
0
Merhaba arkadaşlar iyi pazarlar.<br>
Her ne sebepden kapanırsa kapansın kapanan hesaplarınızı kendiniz açabilirsiniz.<br>
https://www.facebook.com/help/contact/1062444770553751<br>
1-kısıma Hesapda kayıtlı e-mail adresinizi veya var ise telefon numaranızı<br>
2-kısıma Hesapda kayıtlı adı soyadınızı<br>
3-kısım açıklama kısmına ise My account was Disable for No reason yazın sonra çok degil 10 saniye sonra açılır hesabınız giriş yapabilirsiniz<br>
Bu tür işlemleri beni tanıyanlar iyi bilir free olarak yardımcı oldugumu. bu sefer yeni yıl sebebiyle alenen açık olarak herkezle paylaşmak istedim<br>
İYİ PAZARLAR. İYİ FORUMLAR
Arkadaşım paylaşım için teşekkürler. Ama galiba geç gördüm konuyu. Bu yüzden faydalanamadımj bu yararlı paylaşımdan. Belki bir daha böyle bir bilgi ve konu açılırsa umarım bu sefer faydalana bilirim. Benimde yıllardır kapalı 2 hesabım var.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Merhaba arkadaşlar iyi pazarlar.<br>
Her ne sebepden kapanırsa kapansın kapanan hesaplarınızı kendiniz açabilirsiniz.<br>
https://www.facebook.com/help/contact/1062444770553751<br>
1-kısıma Hesapda kayıtlı e-mail adresinizi veya var ise telefon numaranızı<br>
2-kısıma Hesapda kayıtlı adı soyadınızı<br>
3-kısım açıklama kısmına ise My account was Disable for No reason yazın sonra çok degil 10 saniye sonra açılır hesabınız giriş yapabilirsiniz<br>
Bu tür işlemleri beni tanıyanlar iyi bilir free olarak yardımcı oldugumu. bu sefer yeni yıl sebebiyle alenen açık olarak herkezle paylaşmak istedim<br>
İYİ PAZARLAR. İYİ FORUMLAR

verdiginiz linki kontrol edin derim ulaşılamıyor

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
Arakdaş zaten benim r10daki konumu çalıp buraya koydu kopyala yapıştır ile :D sayfa fixlenmedi adresi değişti ama çok suistimal olduğu için bi süre hiç biryerde paylaşmayacam

h_cihan

Yeni üye
8 Kas 2007
6
0
Arakdaş zaten benim r10daki konumu çalıp buraya koydu kopyala yapıştır ile :D sayfa fixlenmedi adresi değişti ama çok suistimal olduğu için bi süre hiç biryerde paylaşmayacam

iyi paylaşma. sayfa yine yeniden değişince paylaşırsın olur mu..:RpS_thumbdn::RpS_thumbdn::RpS_thumbdn:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1

Milletin hesabı kapansın ve THT yardım etmeyecek öylemi biz bumuyuz? Sanki formu mezara götürcen...
Ben her yardım isteyen kişiye koşarım elimden geldiğince yardımcı olurum kapanan hesabı olan varsa Özelden iletişime geçsin formu vericem.

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Zamanlama süper hesabımı açıldı ama 1 gün sürdü açılması form kapandı yetişemeyen arkadaşlar inşallah sizde açarsınız hesabınızı

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
aga :D epostayı hatırlamıorum ama kullanıcı adını hatırlıorum şifreyide biliyorum :D sonuna @facebook yada direk eposta telefon yerine kullanıcı adını yazsam aynı işlemi görür heralde oyle deilmi yeni formu bilen varsa ozelden pm atsa sevinirim :D

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Fixlendi diyenler sizin amacınız sadece sizmi biliceksiniz garibanların durduk yere facebooklarını kapatarak tehdit ediyorlar onlara yardım etmek amaclı paylaşılmıştır kesin. Fixlendi fixlendi diye üzülmeyin lütfen. İyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.