Kapanan İnstagram Hesabı ( Bilgi )

hasancok

Üye
13 Ocak 2019
170
6
İstanbul
Merhaba THT Üyeleri ve Değerli Arkadaşlar

İnstagram hesabınız kapatıldıgı zaman hiçbir şey yapmayın

Hiçbirşeyden kastım ise şudur herhangi bir form veya başka bir yere kimlik göndermeyin

Tek yapmanız Gereken Mobilden hesabınıza giriş yapmak ve değerlendirme talebi oluşturmanız

Bundan sonra yapacagınız tek şey 24 saat beklemeniz

24 saat bekledikten sonra hesabınıza girdiginiz zaman size hesabınız bilmem şu sebepten kapatılmıştır diyecektir

Hemen altında ise bunu hata olarak bildir butonu mevcuttur ona tıklayıp açılan menüde doğru bilgileri girmek ve hesabınızın 1 saat içerisinde

açılmasına sebep olursunuz

NEDEN 24 SAAT ?

24 SAAT İÇERİSİNDE HESABINIZ İNSTAGRAM BOTLARI TARAFINDAN İNCELENİP HESABINIZA BİR MADDE VERİLEREK KAPANDIGINI SİZE

BİLDİRİYOR, BU SÜRE ZARFINDA İSE FORM ATARKEN HESABINI DEĞERLENDİR FELAN GİBİSİNDEN HATALAR VEREBİLİR VE O MAİL ADRESİNİ

DEĞİŞTİRDİĞİNİZ ZAMAN FORMU GÖNDERİR AMA ORJİNAL MAİLİ YAZARSANIZ HATA VERİR BUNUN NEDENİDE 24 SAAT KURALIDIR

BOTLAR SİZİN HESABINIZI SPAM YERİNE KOYAR VE 24 SAAT SONRA GÖNDERDİGİNİZ HİÇBİR FORMA YANIT GELMEZ

EĞER BEN BEKLEYEMEM HESABIMI HEMEN AÇMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY VAR

ODA MAİL ADRESİNDE BULUNAN ESKİ CASE YANİ HESABINIZ KAPANMIŞTIR VE AÇMIŞSINIZDIR ONUN YANIT MAİLİNE TEKRARDAN

FOTOGRAFINIZI GÖNDERMENİZDİR.

SAYGILARIMLA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.