Kapatılan instagram hesaplarınızı bu yöntem ile açın

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59
MERHABA ARKADAŞLAR, İLK KONUMU AÇMAK İSTEDİM ARAMIZDA KAPATILAN İNSTAGRAM HESAPLARINI AÇMA KONUSUNDA BİLGİSİ OLMAYAN ARKADAŞLARIM OLABİLİR DİYE PAYLAŞMAK İSTEDİM. BU YÖNTEM İLE TAKLİTTEN KAPATILAN HESABI 10-15 DAKİKA İÇİNDE GERİ AÇABİLİRSİNİZ BEN 5 MADDEDEN KAPATILAN HESAP TA AÇTIM BU YÖNTEMLE. FORMUMUZ BU ARKADAŞLAR. HESABINIZA KAYITLI BİLGİLERİ VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ DOLDURDUKTAN SONRA GÖNDERİYORSUNUZ GELEN CASEYİ 6-7 DEFA YANITLAYARAK (TAKLİTTEN KAPANAN İÇİN) DAHA KISA SÜREDE AÇABİLİRSİNİZ HESABINIZI. VPN HİÇ KULLANMADIM BU FORMDA BU ZAMANA KADAR SİZ İSTERSENİZ KULLANABİLİRSİNİZ DE. HEPİNİZE İYİ FORUMLAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM :)

ayasinkaya

Yeni üye
29 Ocak 2023
4
1
Hesabınızın bu destek kanalıyla ilgisi olmayan nedenlerle devre dışı bırakıldığı anlaşılıyor
böyle birşey çıktı be yapmam lazım

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59
önce chromeda bir instagram hesabı açın hocam, yeni sekmede bu formu açın. o zaman hata almayacaksınız

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,725
Öncelikle eline sağlık ama konuyu biraz daha görselle süsleyebilir, adım adım anlatabilirdin. Ama ilk konun normaldir.

okanibar

Yeni üye
2 Şub 2023
11
4
Formun Gönderilemedi
Nasıl bir değerlendirme talep edeceğin hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram hesabına giriş yap.
hatası veriyor gönderemiyorum

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
MERHABA ARKADAŞLAR, İLK KONUMU AÇMAK İSTEDİM ARAMIZDA KAPATILAN İNSTAGRAM HESAPLARINI AÇMA KONUSUNDA BİLGİSİ OLMAYAN ARKADAŞLARIM OLABİLİR DİYE PAYLAŞMAK İSTEDİM. BU YÖNTEM İLE TAKLİTTEN KAPATILAN HESABI 10-15 DAKİKA İÇİNDE GERİ AÇABİLİRSİNİZ BEN 5 MADDEDEN KAPATILAN HESAP TA AÇTIM BU YÖNTEMLE. FORMUMUZ BU ARKADAŞLAR. HESABINIZA KAYITLI BİLGİLERİ VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ DOLDURDUKTAN SONRA GÖNDERİYORSUNUZ GELEN CASEYİ 6-7 DEFA YANITLAYARAK (TAKLİTTEN KAPANAN İÇİN) DAHA KISA SÜREDE AÇABİLİRSİNİZ HESABINIZI. VPN HİÇ KULLANMADIM BU FORMDA BU ZAMANA KADAR SİZ İSTERSENİZ KULLANABİLİRSİNİZ DE. HEPİNİZE İYİ FORUMLAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM :)
Elinize sağlık

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59

okanibar

Yeni üye
2 Şub 2023
11
4
görsel olarak iletebilir misin

fendog4.png

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59
hesabınıza gizli sekme üzerinden kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapmayı dener misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.