KaptanTR Crypter//V1[C#] 2/49 *Esed*Avira Bypass*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaptanTR

Admin
17 Nis 2015
1,654
1,604

Avira
Esed Nod32
Bypass
2/49

+ Üyelik adınız : KaptanTR

+ Programın ismi : KaptanTR Crypter

+ Programın sürümü : V1

+ Kullanılan programlama dili : C#

Net Framework 4.5 İle Çalışır Aksi Halde Hata Verecektir!!!

njratta Sorunsuz Bir Şekilde Çalışıyor Diğer Ratlardan .NET Dillerini Destekler darcomet,spynet de Çalışır Fakat karşı taraf Reset Atarsa Baglantı Gider :):

Paylaşım Temiz / Clean

Onaylandı.

İNDİR

+
RaR pass : yks2019

Stub Tarama Sonucu

Görmek İçin Tıkla

Em9DX8.png

-------------------------------​

Nj Rat V0.6.4 Tarama Sonucu

Görmek İçin Tıkla

DYgDQ6.png

-----------------------------​

NjRat 0.7d Golden Edition Tarama Sonucu

Moderatör tarafında düzenlendi:

MicroEz

Üye
15 Eyl 2018
52
0
Troya'dan
Rar pass inceleme için istiyorum. // Dostum benim bildiğim virscan.org rapor yolluyor artık taratmayın derim.. spyralscanner.net var anonim taramayı burdan yap. Virscan şunu söylüyor.: If the file you uploaded is detected as suspicious, VirSCAN will send the file and report off to the antivirus vendors participating in the VirSCAN service to be analysed. Antivirus companies will update the signature virus database if a real malware is found. If you disagree with VirSCAN's clause or agreement, please don't use VirSCAN's service. ----Eline sağlık.

KaptanTR

Admin
17 Nis 2015
1,654
1,604
Rar pass inceleme için istiyorum. // Dostum benim bildiğim virscan.org rapor yolluyor artık taratmayın derim.. spyralscanner.net var anonim taramayı burdan yap. Virscan şunu söylüyor.: If the file you uploaded is detected as suspicious, VirSCAN will send the file and report off to the antivirus vendors participating in the VirSCAN service to be analysed. Antivirus companies will update the signature virus database if a real malware is found. If you disagree with VirSCAN's clause or agreement, please don't use VirSCAN's service. ----Eline sağlık.

Yapma Ya ne bilim bende Görünce rapor göndermez dedim Neyse kısmet v2 ye :)

Rar pass alabilir miyim
Lütfen.

rar pass alabilirmiyim reis

rar pass ala bilirmiyim lutfen

Rar pass alabilir miyim ?

Rar pass alabilir miyim ?

rar passlar gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.