KaptanTR Crypter V4 || 2024 0/35 FUD (Nod32,Avira,TrendMicro,Avast, IKARUS, Defender)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: KaptanTR Crypter V4 2024

+ Programın sürümü: 4.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +

.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

Yazılım Win7 ortamında geliştirilip, test edilmiştir.

Win8 de sorunsuz çalıştı.

Win10 da sorunsuz çalıştı.

Win11 için test etmedim, en kötü çalışmaz ise yönetici olarak çalıştırın o da çalışır.

AsyncRAT, NjratRAT denenip bağlantı alınmıştır.

Elinizde deki server ne kadar yeni ve temiz ise o kadar stabil ve uzun ömürlü çalışır.

+ Program Özellikleri +

Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur.

+ Uyarı +

Bütün Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. !!!

+ Program Görüntü +

+ Stub +

+ Program Kullanım Videosu +

+ Program İndirme Linki +

+ Rar Şifresi +

Konu altına Misyonda bulunan herhangi bir maddeyi yazıp,

yorum yapanlara RAR şifresini göndereceğim.

Saygılarımla

KaptanTR

Administrator

Elinize sağlık hocam.

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
195
24
Türk Hack Team Türk ulusunun siber güvenlik alanında yeterli kabiliyet
ve beceriye kavuşabilmesi adına çalışır.

MorfiNNN

Üye
16 Eyl 2018
66
17
Türk Hack Team bireylere milliyetçiliği ve vatan sevgisini aşılamayı amaç edinmiştir.

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,687
1,772
Defender çalıştıktan 60 saniye sonra yakalıyor runtime geçebildiği tek antivirus panda internet sec onun haricinde işe yaramıyor.

Runtime için runpe kodu mevcuttur. Çok kaliteli bir runpe kodu yazmamış olabilirim evet fakat kullanım oranı çok fazla bu yüzden de çok dayanmasını beklemeyin. İndirip Virüs Totale atanlar var ss atıyorlar :)

Yorumlarınız için teşekkür ederim, rar passlar gönderildi.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,745
628
Türk Hack Team bireylere milliyetçiliği ve vatan sevgisini aşılamaya amaç edinmiştir.

facker70

Katılımcı Üye
18 Nis 2010
489
1
Karaman
Hacking'in kişilere yada toplumlara zarar vermek adına değil, Türk ulusuna katkı sunmak amacıyla yapılabileceğini insanlara aşılamak amacını taşımaktadır.

Hocam, patladıktan sonra veya şimdi kaynakkodunu da paylaşır mısınız?

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,687
1,772
Hacking'in kişilere yada toplumlara zarar vermek adına değil, Türk ulusuna katkı sunmak amacıyla yapılabileceğini insanlara aşılamak amacını taşımaktadır.

Hocam, patladıktan sonra veya şimdi kaynakkodunu da paylaşır mısınız?

Rarr pass gönderildi, bunun için bir eğitim videosu hazırlayacağım. Orada daha da açıklayıcı olur.

yarbaypala

Üye
4 May 2020
190
61
Elinize sağlık hocam

Türk Hack Team Türk ulusunun siber güvenlik alanında yeterli kabiliyet ve beceriye kavuşabilmesi adına çalışır.

aliabdolmalak1

Yeni üye
7 Kas 2019
45
11
Türk Hack Team bireylere milliyetçiliği ve vatan sevgisini aşılamayı amaç edinmiştir.

Elinize sağlık. RAR parolasını rica ediyorum.

bqtw

Üye
22 May 2023
171
43

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: KaptanTR Crypter V4 2024

+ Programın sürümü: 4.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +

.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

Yazılım Win7 ortamında geliştirilip, test edilmiştir.

Win8 de sorunsuz çalıştı.

Win10 da sorunsuz çalıştı.

Win11 için test etmedim, en kötü çalışmaz ise yönetici olarak çalıştırın o da çalışır.

AsyncRAT, NjratRAT denenip bağlantı alınmıştır.

Elinizde deki server ne kadar yeni ve temiz ise o kadar stabil ve uzun ömürlü çalışır.

+ Program Özellikleri +

Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur.

+ Uyarı +

Bütün Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. !!!

+ Program Görüntü +

+ Stub +

+ Program Kullanım Videosu +

+ Program İndirme Linki +

+ Rar Şifresi +

Konu altına Misyonda bulunan herhangi bir maddeyi yazıp,

yorum yapanlara RAR şifresini göndereceğim.

Saygılarımla

KaptanTR

Administrator

Hacking'in kişilere ya da toplumlara zarar vermek adına değil, Türk ulusuna katkı sunmak amacıyla yapılabileceğini insanlara aşılamak amacını taşımaktadır.

Ellerinize sağlık @KaptanTR

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,076
410
hacking bireylere korunma ve eğitim olsun bir çok seyi türk ulusunun bilinçlenmesine katkı sağlamıstır

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,076
410
Hazırlayacağım dostum, Intel projesini geliştirmekteyim kafam dağılsın diye yapmıştım, yakın zamanda kamp haline getirip güzel bir kamp yapacağız inşallah .

Rar passlar gönderildi.
Visaual Studio 2017 kullanıyorsunuz hocam video da hocam eski program 2017 ile kodlamak dahamı iyi oluyor yoksa 2022 olanla neden kodlamıyorsunuz sadece soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.