Karadedeler Olayı?

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
İyice araştırdım gerçek değil. Ve hiç korkunç değildi.
Sevgilim korkmamıştı yani bende.
Korku filmi bile değil bence :D Çok saçmaydı.
Ruhlar Bölgesi'ni izle Gerilim yaşa. Korku izleme ondan bile etkileniyorsan :D

WQLK@N

Üye
8 Haz 2010
121
0
İstanbul
S.a beyler..

karadedeler olayı gerçektir. kırklareli üniversitesinde okumaktayım ve herkes bu olayı konuşmaktadır 1989 da olmasına rağmen. şuan köy terkedilmiş bi durumda sokak ışıkları bile yanmıyor. yer: lüleburgaz/ davutlu köyü.. bayramdan sonra 4 kişilik bi arkadaş grubuyla köye gideceğiz kamera görüntüleri alacağız. sizleride aydınlatırım. ama %100 gerçek olan bir olay Selametle..

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
S.a beyler..

karadedeler olayı gerçektir. kırklareli üniversitesinde okumaktayım ve herkes bu olayı konuşmaktadır 1989 da olmasına rağmen. şuan köy terkedilmiş bi durumda sokak ışıkları bile yanmıyor. yer: lüleburgaz/ davutlu köyü.. bayramdan sonra 4 kişilik bi arkadaş grubuyla köye gideceğiz kamera görüntüleri alacağız. sizleride aydınlatırım. ama %100 gerçek olan bir olay Selametle..

Ben inanmıyorm hocam. Ama merak ettim sizin yorumdan sonra. Hiçte korkunç değildi yani.
Saçmaydı yani.
Sevgilimle izlememe rağmen korkmamıştım.
Ki o bile korkmadı.
Sonra merak etmiştim gerçek mi diye gerçek değil deniyordu. ama konu altına yorum yazarsanız iyi olur :) araştırmadan sonra.

Serasker1453

Yeni üye
27 Haz 2012
14
0
HALKÇI
ha haa siz inanıp korkun :D :Dcinler musallat olduğu kişiye bilgi getirir islamdan uzaklaştırır misal güsül abdesti olmadan kim senin hakkında ne konuşuyor söyler sana ama islamdan uzak durmak şartıyla zaten musallat olan cinler kafir olandır eğer abdestliysen bilgi kopukluğu olur bizzat yaşadım ve de sewni yalnızlaştırır...:D :D.. vede cinler kontrol edilebiliyor duası var onun büyü gibi buda bi ilimdir eğer sen cinleri iyi niyete göre kullancaksan günah değildir yani odur işin aslı öyle istediği kişiye seçip musallat olmaz ya birilieri bişey yaptırmıştır yada siz kendiniz çağırmışsnızdırklki musallat olsun..ha musallat olmasının tek güzel yani bilgi getirmesidir o yani insanlar senin hakkında kötü konuştuklarında bilgi verir sana..ama bunun bi bedili var oda islamdan uzaklaşırsan...cinleri kontrol etmek ilimdir bi duası var onun o duyaı okuyunca kontrol ediliyorlar.

OguzKüLcü

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
470
0
Çorum
S.a beyler..

Kardeşim cansın sen..

WQLK@N

Üye
8 Haz 2010
121
0
İstanbul
söyleyeceklerime inanıp inanmamak sizlere kalmış fakat kendimi tutamayıp söyleyeceğim. bu olayı konuştugumuz gece 4ümüzde uyuyamadık ve arkadaşın yurdundaki kız intahar girişiminde bulunmuş, kendimde değildim falan demiş şuan yoğun bakımda. amacım sizleride kendimide korkutmak değil gittiğimiz zaman herşeyi apaçık görcez. yine gelişen bilgileri sizlere iletirim iyi akşamlar..

MuhammedMustafaK

Yeni üye
12 Eki 2012
30
0
Küçükken köye gitmiştim vede kuzenimle aynı odada kalmıştım yatakların arasında 2 metrelik boş bi alan vardı anneannem arada gece üstünüzü örtmeye gelirim demişti ramazan ayındaydık 3 e kadar uyumadık konuştuk felan birden bi kapı açıldı bizde kortuk şakalaştık "in ler üstüne sonra birden ikimizde uyuyalım dedik bende yattım yarım saat geçdi ve ben hala uyuyamamıştım birden kapı aralandı ben anneannem sandım uyuyomuş gibi yaptım bi gözüm az açıktı ama kuzenim Uyuyordu ben anneannemi izliyordum geldi ve kuzenime baktı birşey fısıldıyordu odada bende türkü söylüyo yada dua ediyo sandım ve birden gözümü kapattım ve açtım odada kimse yoktu kuzenim hala uyuyordu oda kapkaranlıktı bende gözümü kapattım ve boynumdaki küçük Kur anı Kerim i öpüp alnıma koymaya başladım uyuya kalmışım sabah anneannem e sordum odaya geldinmi diye yok uyuya kaldım sahur a da kalkamadım dedi ben kuzenime sorayım bide dedim o da uyuyordum ben dedi .. Bi korku saldı beni o odada yatmadım diğer gece salonda yattım ve kuzenimle yattım bu sefer gece erken yattık yine saat 3- 4 gibi uyandım Bu sefer kuzenimde uyanıktı birden Bahçe kapısının sesi geldi ve kalkıp camdan baktık bikere bahçeyi yakmışlardı yine onlardır diye çıktık dışarı ışık yoktu ama dolunay heryeri aydınlatıyordu birşey göremeyince geri içeri girdik saat birden 4:30 olmuştu bizde yatakları biraz birleştirdik ve uyumaya çalışıyorduk saat 5 di güneş çıkmamıştı daha ama aydınlık vardı kuzenim ses duyduğunu söyledi vede dinle dedi bende sessiz oldum duyuyorduk odadan geliyordu birbirimze baktık. Birden kapı aralandı ve içeriden birsürü insan gibi kanlı vs li şeyler çıkıp büyük aynanın içine giriyordu .anneannemi uyandırdık ve oda gördü biz camiden öğrendiğimiz kadarı ile KURAN ı okuduk ve gittiler sabah hoca çağırdık çok iyi biri idi bunun neden kaynaklandığı nı eve girer girmez buldu ...
Çatıda bi Yumurta vardı vede üstünde arapça yazıyordu yumurtayı haşlayın rafadan olsun dedi yeni Doğmuş bir bebeğe yedirin dedi kabuklarını atmayın dedi bizde yaptık ve oldu gitmişlerdi 5 gün sonra tekrar o hoca geldi ve kabukları aldı bi suya koydu sonra dualar okudu vede bu evde ilk kim doğdu dedi bende hemen kuzenimi gösterdim çünkü kuzenlerim arasında ilk o bu evde doğmuştu ... Suyu kuzenime içirdi oda kim ne zaman nasıl koymuş bir bir anlattı .. Dediklerinde 3 harfliler o köyde yaşarmış rahatsız edilmişler sonra onlarda gelip bazı evlere Kendi tavuklarından çıkan yumurtaları alıp Çatıya Koyarlarmış vede o evde hep 3harfliler dolaşırmış ...bi nevi o yumurta buradakiler bizi rahatsız ediyor buraya gelin demek içinmiş..
Birde anneannemin evine kedi getirmiştim .Bi kaç gün sonra o kedi arada bizi ıssırmaya Başladı bazı sesler çıkarıyordu sanki ondan gelmiyordu 5 ay sonra o kedi oldü neden öldüğünü bulamadık ...
Arkadaşlar dediklerimin hepsi doğru yalan yok yani

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
Küçükken köye gitmiştim vede kuzenimle aynı odada kalmıştım yatakların arasında 2 metrelik boş bi alan vardı anneannem arada gece üstünüzü örtmeye gelirim demişti ramazan ayındaydık 3 e kadar uyumadık konuştuk felan birden bi kapı açıldı bizde kortuk şakalaştık "in ler üstüne sonra birden ikimizde uyuyalım dedik bende yattım yarım saat geçdi ve ben hala uyuyamamıştım birden kapı aralandı ben anneannem sandım uyuyomuş gibi yaptım bi gözüm az açıktı ama kuzenim Uyuyordu ben anneannemi izliyordum geldi ve kuzenime baktı birşey fısıldıyordu odada bende türkü söylüyo yada dua ediyo sandım ve birden gözümü kapattım ve açtım odada kimse yoktu kuzenim hala uyuyordu oda kapkaranlıktı bende gözümü kapattım ve boynumdaki küçük Kur anı Kerim i öpüp alnıma koymaya başladım uyuya kalmışım sabah anneannem e sordum odaya geldinmi diye yok uyuya kaldım sahur a da kalkamadım dedi ben kuzenime sorayım bide dedim o da uyuyordum ben dedi .. Bi korku saldı beni o odada yatmadım diğer gece salonda yattım ve kuzenimle yattım bu sefer gece erken yattık yine saat 3- 4 gibi uyandım Bu sefer kuzenimde uyanıktı birden Bahçe kapısının sesi geldi ve kalkıp camdan baktık bikere bahçeyi yakmışlardı yine onlardır diye çıktık dışarı ışık yoktu ama dolunay heryeri aydınlatıyordu birşey göremeyince geri içeri girdik saat birden 4:30 olmuştu bizde yatakları biraz birleştirdik ve uyumaya çalışıyorduk saat 5 di güneş çıkmamıştı daha ama aydınlık vardı kuzenim ses duyduğunu söyledi vede dinle dedi bende sessiz oldum duyuyorduk odadan geliyordu birbirimze baktık. Birden kapı aralandı ve içeriden birsürü insan gibi kanlı vs li şeyler çıkıp büyük aynanın içine giriyordu .anneannemi uyandırdık ve oda gördü biz camiden öğrendiğimiz kadarı ile KURAN ı okuduk ve gittiler sabah hoca çağırdık çok iyi biri idi bunun neden kaynaklandığı nı eve girer girmez buldu ...
Çatıda bi Yumurta vardı vede üstünde arapça yazıyordu yumurtayı haşlayın rafadan olsun dedi yeni Doğmuş bir bebeğe yedirin dedi kabuklarını atmayın dedi bizde yaptık ve oldu gitmişlerdi 5 gün sonra tekrar o hoca geldi ve kabukları aldı bi suya koydu sonra dualar okudu vede bu evde ilk kim doğdu dedi bende hemen kuzenimi gösterdim çünkü kuzenlerim arasında ilk o bu evde doğmuştu ... Suyu kuzenime içirdi oda kim ne zaman nasıl koymuş bir bir anlattı .. Dediklerinde 3 harfliler o köyde yaşarmış rahatsız edilmişler sonra onlarda gelip bazı evlere Kendi tavuklarından çıkan yumurtaları alıp Çatıya Koyarlarmış vede o evde hep 3harfliler dolaşırmış ...bi nevi o yumurta buradakiler bizi rahatsız ediyor buraya gelin demek içinmiş..
Birde anneannemin evine kedi getirmiştim .Bi kaç gün sonra o kedi arada bizi ıssırmaya Başladı bazı sesler çıkarıyordu sanki ondan gelmiyordu 5 ay sonra o kedi oldü neden öldüğünü bulamadık ...
Arkadaşlar dediklerimin hepsi doğru yalan yok yani

Grup herkese açık katılabilirsin :) yakın zamanda bu oalyın üstüne birlikte düşücez iletişim adreslerinden :)

WQLK@N

Üye
8 Haz 2010
121
0
İstanbul
arkadaşlar gruba adam almayı çok isterdik ama orda korkudan ishal olursunuz :) işin şakası kimsenin sorumluluğunu almak istemiyoruz açıkcası bizde korkuyoruz ama yapcaz kafaya koyduk. öğrenci olduğumuz için gerekli araçları toplamamız biraz zor oluyor(masraflı). pazar günü akşam karşı yoldan geçtik kimseler yoktu yavaş yavaş yaklaşıyoruz bekle bizi davutlu köyü..

MuhammedMustafaK

Yeni üye
12 Eki 2012
30
0
arkadaşlar gruba adam almayı çok isterdik ama orda korkudan ishal olursunuz :) işin şakası kimsenin sorumluluğunu almak istemiyoruz açıkcası bizde korkuyoruz ama yapcaz kafaya koyduk. öğrenci olduğumuz için gerekli araçları toplamamız biraz zor oluyor(masraflı). pazar günü akşam karşı yoldan geçtik kimseler yoktu yavaş yavaş yaklaşıyoruz bekle bizi davutlu köyü..

Yapacağınız herşeyi bekliyoruz

dotolivo

Üye
21 Eyl 2012
248
0
Gerçek olduğunu düşünüyorum,neden diye sorarsan,
O ufak kamera çekimi yapan ******n içine girip musallat olduklarında,çocuk ezan vakitleri kafasını ağaca dayayıp bekliyordu. Ve de ******n 3 harflilere yakalanma anı çok gerçekci,bir çocuk o kadar gerçekci bağıramaz bence.
Gece gece aklıma geldi hadi bakalım uyu bu karanlıkta evde tek başına :D

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa

Grup derken bu bir araştırma grubu yani hepimiz birşey araştırıp buldugumuz çarpıcı sonuçları vs koyucaz bende 4 yıl sonra lise bitince 3-4 arkadaş gitmeyi düşünüyoruz :) çıkan sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.