Çözüldü karın kası diyet programı

Privles

Üye
3 Ocak 2016
226
0
Azerbaycan
bana diyet programı lazım arkadaşlar 3 saatir internetten araştırıyorum ne yemem gerekenleri saat kaçta akşam yemeginde ne yicem filan bulamadım yardımcı olurmusun? karın kası yapıyorum evde hareketlerle filan

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Kardeşim diyetisyenimin verdiği diyet listesini paylasayım senle !

Sabah - 3 dilim kepekli ekmek -5-8 adet yeşil zeytin - 1 bardak su bardağı şekersiz çay

Öğlen - 1 kase yoğurt veya 2 adet haşlanmış patates

ikindi - 1 adet haşlanmış yumurta veya 1 tabak zeytinyağlı yemek

akşam - 2 dilim kepek ekmeği yağsız tavuk ızgara

öğünlerin devamını kendin ekleyebilirsin . protein biraz fazla tüketmelisin kas için ama karbonhidratı azaltmalısın

Ve koşu mekik şınav şart

Privles

Üye
3 Ocak 2016
226
0
Azerbaycan
Kardeşim diyetisyenimin verdiği diyet listesini paylasayım senle !

Sabah - 3 dilim kepekli ekmek -5-8 adet yeşil zeytin - 1 bardak su bardağı şekersiz çay

Öğlen - 1 kase yoğurt veya 2 adet haşlanmış patates

ikindi - 1 adet haşlanmış yumurta veya 1 tabak zeytinyağlı yemek

akşam - 2 dilim kepek ekmeği yağsız tavuk ızgara

öğünlerin devamını kendin ekleyebilirsin . protein biraz fazla tüketmelisin kas için ama karbonhidratı azaltmalısın

Ve koşu mekik şınav şart

Teşekkür ederim proteinli yemeklerin hepsini bilmediğim için program şarttı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.