KarŞi Bİlgİsayari İzle!!!

CrazyRadsa

Yeni üye
22 Tem 2008
1
0
SENN dedidiğin bi nevi trojen kardeş önce onun serverini karşı bilgisayara yedircenki açıp camını izleyebilsein ben indirmedim ama indiren arkadaşlara da tavsiyem camlarını kendilerine doğru tutmasınlar ava giderken avlanmışlardır kimbilir değil mi arkadaşım böyle şeyler yapmayalım ya da yanlış bilgi vermeyelim...please

byhero06

Yeni üye
17 Haz 2008
25
0
8080 portu açıksa izleyebiliriz ancak oda bu yolla olmuyor bi arkadaşın anlattığına ögöre bu show yapan kızları izleme tekniği bu şekilde 8080 portu ancak tam nasıl yapılıyor bilmiyorum portu açıyolar mesela herkes o kızın camı izleyebiliyor buda ona benzer ama yolunu bilmyorum saygılar ve repleri bekliyorum asteğmen kaldım yaaaaaa

abdullayev85

Yeni üye
15 Tem 2008
13
0
kardes bu programi kurdum. netstatda abuk subuk seyler cikti. ekrn.exe diye bir sey var. bir cok yerle iletisimde. nedir bu meret?

pcqolik

Yeni üye
15 Tem 2008
9
0
indirdim ip bulmak içn süper program ama ondan sonraı çalışmıyor onun içnin yarı tht seni ............. :D

styleee

Yeni üye
22 Tem 2008
2
0
braderim bilmiyormsun bunun calışması icin browser
browser calıştuırılşan pc bir paylaşım saglar ve internete explorer üzerinden o kişinin pc ve wepcam izleme olanagı saglar biraz araştırma yapmanı tavsiye ederim

daha iyi bir calışma performansı bekleriz

26 Şub 2010
116
0
Sirius-A
Arkadaşlar bunun olması için karşıdaki bilgisayarın paylaşıma açık olması lazım aksi takdirde bir sonuç elde edemezsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.