Karşı PC Bağlan + SÜPER + %60 +Resimli Teamviever :)

Fernando-38

Kıdemli Üye
24 Kas 2007
2,188
14
S.a Arkadaşlar,Size Teamviever le karşı pc ye Baglanmayi gösterecegim.Bunda biraz sosyal ligi çalıştırıcaz Birazda Zekamizi Önce pro Down

https://tik.lat/5VJg2
--------------

Sonra Bu programı karşı tarafinda Kurmasi Lazim,orasida size kalmış,işte spr bi pro al kur vs. sonra kurunca karşı taraftan Şunları istemeniz LAzım..
team1gm3.png

Karşı taraf Bize ID VE Pass ini verdigi Zaman Bu iş TAMAMDIR =)

Daha Sonra karşı taraftan aldıgımız " ID " yi
"Partner details" bölumune yazıp connect diyoruz,Baglanırken bir şifre daha istiycek onuda "PASS i yazıcaz .Ve anında masa üstü baglanicaz, Not
redface.gif
numaralar her açtıgımızda değişir
wink.gif

Emege Saygı ( ALINTI DEGIL ! )

m4g1c14n

Yeni üye
12 May 2008
4
0
bir diğer olayda şu karşı tarafın masaüstüne bağlandığında kocaman bir pecere açılıyor onda, sana bağlandılar diyerek. bunu aşmanın yolu yok mu?

EX!

Üye
9 May 2008
86
0
kardes saten bunu bana guvenenlerden baskası kurmaz kı hadı kurdu dıyelım bılgılerı nıye versın ...;

yanı pc ye gırdığınden adamın haberı kesın olur genede saol

fantastik_444

Yeni üye
13 May 2008
3
0
YA BU PROGRAMI 1. İNCİSİ GERÇEK HACKERSENİZ KULANMAYA İHTİYAÇ DUYMASSANIZ AMA HENÜZ BAŞLARDAYSANIZ İİ BİR PROGRAM AMA KARŞI TARAF PROGRAMI KAPATTIGI ZAMAN BAGLANTI KESİLİR HER ZAMANDA ŞİFRE AYNI DEGİLDİR MÜRACAT [email protected]

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
evet paylaşım güzel ben yapmıştım hack amaçlı değil yardım amaçlı ve gercekten pc yi iki tarafta kullanıyor

cektor

Katılımcı Üye
1 Şub 2010
579
0
Türkiye Cumhuriyeti (T.C.)
Güzel PAylaşım Ama PC Sine Bağlanıcağımız Kişiye TeamViewer in Kapalı Sürümünü Yollarsak Daha iyi Olur Kapalı Sürümde Şifre,ID felan Değişmiyor Ve karşı Tarafın Bağlanma Yetkisi Yok Sadece Sen Bağlana Bİlirsin
Karşı PC ye Kapalı Sürümü Yollamanınız Terçih Ederim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.