karşı pc ye cam açtırma %1000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umut2344

Yeni üye
3 Eyl 2007
1
0
Benim Bildiğim Bu Ayar Kendimiz İçin. Yani Bize Gelen İstekleri Otomatik Kabul Ediyor.Deneyen Varmı?

cinli

Yeni üye
10 Şub 2008
1
0
Messenger Plus! > Preferences > Instant Messages > Auto-accept every request
kardes bu tarifi vermisin ama ben preferences sayfasini actim ama instant messages diye bi yer yok..tam olarak nerde aciklarsan sevinirim....tesekkurler simdiden..

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
dostum bu karşı tarafa cam açtırmazki :D karşıdan sana cam isteği gelince senin cam otomtik açılır:woott:woott:woott:woott

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/
hahahhaha msn pluss demekki ;) bunun icin niye rapipden dosya indiriliyor yaf............
ve böylece 51 inci haberi yazdik;) bos isler boooooooooos

lordworld

Yeni üye
29 Şub 2008
7
0
hepsi iyi güzeLde nasıL caLısacaqı Konusunda ßi aCıkLama yapman gerekmez mi : ) sunLarı yap tamam demişsin msn de konustugun her adamın camını mı acacak nolacak :D anLat istersen biraz ;)

EZGİANADOLU

Yeni üye
30 Ocak 2008
9
0
yha yorumları okumuor mu bunlar plus bende vardı ama trkce normalde trkcesnde öle bi secenek oldunu biliordum ama script faklan sandm az kalsın ing. yapıp yapacaktım walla birine öle bi cam acsam pis olurdu uyandırdığınız için saoluon ;)

atlantik20000

Yeni üye
16 Mar 2008
5
0
yok artık bu kadarda olmaz plus lisanslı bir programdır ve kamerayı habersiz açmak kanunlara aykırı gibi bişeydir plus bunu asla yapmaz gelelim diger sebebe azıcık ingilizcen olsaydı bunun sadece sana yapılan aramaları otomatik olarak kabul eden bi komut oldugunu anlardın ama bişey biliyormus gibi geldin buraya...

atlantik20000

Yeni üye
16 Mar 2008
5
0
:woottyok artık bu kadarda olmaz plus lisanslı bir programdır ve kamerayı :jeerathabersiz açmak kanunlara aykırı gibi bişeydir plus bunu asla yapmaz :yaho1gelelim diger sebebe azıcık ingilizcen :puaholsaydı bunun sadece sana :puahyapılan aramaları otomatik olarak kabul eden bi komut oldugunu :diabloanlardın ama bişey biliyormus gibi geldin buraya...:yo

atlantik20000

Yeni üye
16 Mar 2008
5
0
hakkaten oha tam lamersiniz siz ya arada 1 yada 2 kişi çıkmış bu yolun tamamen saçmalık oldugunu anlayan hakkaten oha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.