karşı pc ye cam açtırma %1000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thunder94

Üye
1 Eyl 2008
56
1
kardeş 1.si link çalışmıyor! + bu olay karşı taraf sana gönderdiği zaman işe yarıyor. yani o değil sn açmış oluyorsun!! + karşı taraf senin kamerasını açtığını hiç görmicek mi??

Irq__11

Yeni üye
25 May 2009
13
0
saol kardeşim dil sorunu içinde internette ingilizce sözlükler var onlara bakabilirsiniz

mavi_sahil_07

Yeni üye
8 Haz 2009
19
0
Kardeş sen bunu bildiğin için biraz kısa anlatmışsın sanırım ama ben verdiğin komutların bulunduğu yerleri bulamadım biraz dha açıklayıcı anlatırmısın?

chooSens

Katılımcı Üye
3 May 2007
299
6
İsTanbUL..
SaçmaLamış Sana geLen webcam davetlerini Sen kendin otomatik oLarak kabuL edersin Yani karşı tarafınkini açtırmassınız karşı taraf sizinki açtırır.

carismaaa1903

Yeni üye
20 Ağu 2007
12
0
yaww dostum bu işe yaramaz karşımızdakine yutturmak lazım bu her gelen teklifin kabul edilmesi olayını yoksa yer mii :( boşa ugraşma bence oltaya yem olursun biri sana cam gönderir tıkladıgın da senin cam otomatik açılır :)) dumur olmayalım :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.