Karşı tarafın İnstagram hesabını nasıl çalarım ?

slayeramca56

Yeni üye
15 Mar 2019
5
0
Selamun Aleyküm üstadlar çoktan beridir yanıza uğramıyorm son zamanlarda sık kulanılan insta hack yöntemleri script vb terimler duyuyorm

Bir hesabı geri almam gerekiyor ama bu konuds bilgim yok. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

Allah a emanet olun
Ne Mutlu türküm diyene🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Merhaba kardeşim öncelikle instagram Hackleyemezsin dolandırıcılıkla çalabilirsin sosyal mühendislik oluyor sosyal mühendisliği araştırabilirsin ben sana istersen yetkili kartının fotoğrafı var sana atabilirim daha inandırıcı olur

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Merhaba brute-force artık eskidi çalışan bir tool'da yok diye biliyorum onun için sosyal mühendislik gerekiyor.
Evet. Artık belli bir yerden gelen isteklerin sayısı çok fazla olunca captcha koyuyorlar ya da cooldown ekliyorlar. Ayrıca 8 karakter uzunluğundaki sadece küçük Türk alfabesi ile yazılan bir şifre için dahi 29 üssü 8 ihtimal denenmesi gerekiyor.

Selamun Aleyküm üstadlar çoktan beridir yanıza uğramıyorm son zamanlarda sık kulanılan insta hack yöntemleri script vb terimler duyuyorm ailevi bir mesele için çalmak gerekli hesabı geri almak lazım aranız da yardımcı olabilecek varsa şimdiden minnetarım bana mp4 halinde yaptınız video öğretici atarsanız yeterlidir Allah a emanet olun
Oldu, yarın da dünyayı hackleyelim, bu o kadar kolay bir şey değil, filmlerdeki gibi hiç değil.

slayeramca56

Yeni üye
15 Mar 2019
5
0
Merhaba kardeşim öncelikle instagram Hackleyemezsin dolandırıcılıkla çalabilirsin sosyal mühendislik oluyor sosyal mühendisliği araştırabilirsin ben sana istersen yetkili kartının fotoğrafı var sana atabilirim daha inandırıcı olur
valla çok iyi olur üstad yardımcı olursan..

Oldu, yarın da dünyayı hackleyelim, bu o kadar kolay bir şey değil, filmlerdeki gibi hiç değil.
sen nasıl istersen üstad......

By Birkan

Junior Hunter
18 Nis 2022
629
3
703
Selamun Aleyküm üstadlar çoktan beridir yanıza uğramıyorm son zamanlarda sık kulanılan insta hack yöntemleri script vb terimler duyuyorm

Bir hesabı geri almam gerekiyor ama bu konuds bilgim yok. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

Allah a emanet olun
Kali Linux üzerinden brute force attack yaparak veyahut sosyal mühendislik yardımı ile Instagram hesabı hackleyebilirsiniz. Ancak brute force attack için iki faktörlü doğrulamanın açık olmaması gerekir.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,283
38
1,420
(nowhere) in
Merhabalar değerli üyemiz:

Instagram ele geçirmek için birkaç yöntem mevcuttur bunlar; Phishing Yöntemi, Brute Force Attack, Trojen / Keylogger Atarak.
Buraya bırakacağım kaynakları okuyarak bilgi edinebilirsiniz:

Phishing (Oltalama) Yöntemi.

Phishing Nedir? Phishing İle Sosyal Medya Nasıl Ele Geçirilir?

Merhaba Forumda Sık Sık Karşılaştığım Sorulardan Birisi Nasıl İnstagram Hacklerim VS. Oluyor Bu Sorunun Cevabı İçin Bu Konuyu Yazma Gereği Duyuyorum Umarım İşinize Yarar. Müfredat: - Phishing 1-) Phishing Nedir? 2-) Spear Phishing Nedir? 3-) Vishing Nedir? 4-) Phishing Saldırılarında En Çok...
www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

Brute Force Attack.

Brute Force Attack Nedir? Ve Türleri Nelerdir?

Selamlar dostlar bu günkü konumuz Brute Force Nedir ve Türleri nelerdir. İyi Okumalar Dilerim. Brute Force Attack Nedir? Brute Force Attack yani Kaba Kuvvet Saldırısı, Kaba kuvvet saldırısı, parolaları, oturum açma kimlik bilgilerini ve şifreleme anahtarlarını kırmak için deneme yanılma...
www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

Trojen/Keylogger.

Kali Linux Keylogger Oluşturma Ve Kullanma

Kali-Linux’ta HatKey Yazılımı ile Keylogger oluşturma ve kullanma Adım 1 : HatKey Yazılımını Github üzerinden indiriyoruz. git clone GitHub - Naayouu/Hatkey Adım 2 : Dizin üzerinden Hatkey klasörüne gidiyoruz. Adım 3 : chmod +x komutu ile HatKey’in python dosyası üzerinde...
www.turkhackteam.org

www.turkhackteam.org

Umarım sorunuza istediğiniz yanıtı verebilmişimdir,
İyi Forumlar Dilerim.

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,991
72
3,938
Merhaba değerli üye,

Bir sosyal medya hesabı çalmak için başta Sosyal Mühendislik olmak üzere. BruteForce, Phishing ve Virüsler gibi saldırı yöntemleri vardır.

Sosyal mühendislik ;

Temel ve sık kullanılan bir hacking yönetimidir. Sosyal mühendisliği insanlar üzerinde psikolojik manipülasyon kurarak hedef hakkımda bilgi toplamak olarak tanımlayabiliriz. Sosyal mühendislikte temel amaç hedefin veya hedeflerin hakkında önemli bilgileri toplamak ve saldırılarda kullanılabilecek her türlü bilgiyi temin etmektir. Sosyal mühendislikte Hedefe göre bir senaryo yazılmalıdır. Sosyal mühendislik yapmak için herhangi bir programa veya donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Sadace sabırlı, soğuk kanlı ve bilgili olmak yeterlidir

İlgili konuları ekliyorum, kolay gelsin. İyi FORUMLAR...

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.

Allah a emanet olun
Hacklemek için Burte force / Keyloger Rat...vb. Kullanman gerekiyor
Birde Sosyal mühendislikle Kandırmaca/dolandırıcılıkla alınan yöntem var biz buna phishing "oltama" diyoruz.
Yalan/Fake İnstagram login panel giriş sitesi oluşturup karşı tarafa bunu kandırarak bilgilerini girmesini istemen gerekiyor.
Basit Örnek : +dostum bu site takipci veriyor gir sende dene site.com

highfly

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
410
3
306
gugava nzı HashlendiÇzünBklm
Merhaba Değerli Üye,
instagram hesabı çalmak birkaç yöntem vardır bunlar;

phishing, Brute-Force attack, sosyal mühendislik

yöntemleridir.

İYİ FORUMLAR

OCTJOSEF

Katılımcı Üye
15 Şub 2022
548
1
192
Hep Aynı Çukurda
eğer hesap senden çalındıysa kurucu mail sendeyse kolaylıkla geri alabilirsin, başkasının ise şuan pek işe yaramayan bir yöntem ama brute force deniyebilirsin, genelde kullanılan bir yöntem olan psihing(oltalama) saldırısonı deneyebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.