Karşı Tarafın Telefonundan Fotoğrafları Silme

uyumsuz?

Yeni üye
10 Kas 2023
1
1
Merhaba arkadaşlar,

sahte bir hoca üzerinize musallat olmuşlar diyerek ailemden Fotoğraf istemiş, Adam fotoğraflardan sonra Para vs gibi değerli şeyler istemiş Adamla görüştüğümüzde Musallat ederim Çarpılırsınız vs gibi konuşmalarda bulunmuş benim bu fotoğrafları onun telinden silmem lazım.(not:açık vs gibi fotoğraflar değil)Bazı yerlerde okuduğumda bu fotolardan büyüler yapılabiliyormuş Ne olur yardımlarınızı rica ederim.

Çözüm
öyle fotodan büyü atılıyorsa parası neyse verelim bana metod satsın.

Bu söylediklerini ispat edebilecek delillere sahipsen avukat bul yürü savcılığa kardeşim, şu kadar para verdik hala istiyorda dedinmi köşeyi dönersin. hukuk stajı yapan birisi olarak söylüyorum.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,433
33
1,500
K E R K Ü K
öyle fotodan büyü atılıyorsa parası neyse verelim bana metod satsın.

Bu söylediklerini ispat edebilecek delillere sahipsen avukat bul yürü savcılığa kardeşim, şu kadar para verdik hala istiyorda dedinmi köşeyi dönersin. hukuk stajı yapan birisi olarak söylüyorum.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.