Karşıdaki kişinin Whatsapp'ını Dondurma Kodu

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere şaka veya kötü amaçlı kullanabileceğiniz whatsapp dondurma kodunu vermek istiyorum.Altta vereceğim kodu kopyalayıp whatsapp Web üzerinden düşmanınıza gönderin ve bir daha whatsappını açamaz hale gelsin.
Eğer telefon sistemi kuvvetli ise vereceğim kodu alt alta 2-3 kere yapıştırıp whatsapp web üzerinden atınız.
Önemli:Whatsapp web üzerinden attığınız kodu size etki etmemesi için gönderdikten sonra siliniz.

Tekrar Düzeltme

Size etki ederse Whatsapp durdugunda sistem den whatsapp durdurulsunmu hatasına tamam deyin geri açın mesajı görene kadar kasmaz .whatsapp web e girin ordan mesajı silin bu kadar.
Link
https://drive.google.com/file/d/0B5rlbN1A7ZfRbUtHNE5QbHB5UU0/view

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Size etki ederse Whatsapp durdugunda sistem den whatsapp durdurulsunmu hatasına tamam deyin geri açın mesajı görene kadar kasmaz .whatsapp web e girin ordan mesajı silin bu kadar.

Acarer

Yeni üye
20 Ağu 2016
10
0
kodu atınca telefon donduğu için whatsapp webte deaktif oluyor mesaj gönderilemedi benim whatsapp çöktü :D

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Kardeşlerim.ve paylasim yapan kardesim.

Milyon dolarlik bu uygulama zManinda aciklar verdi fakat
Bu aciklar bize ulasana kadar ki ilk aciklari bulan
Turk

Artim watsapp daha guvenilir hale gelmek icin cok mesai harcamakta
Emin olur.
Ama biz yine acik bulacaz ve bunlar yine mesai uapmak zorunda kalacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.