Yazılım | Programlama Karşılıklı link tıklama

kement52

Yeni üye
27 Şub 2019
30
0
Merhaba arkadaşlar. Ben karşılıklı link tıklama sitesi kurmak istiyorum. Link tl gibi sitelerde para kazanmak isteyenler için bir site.Kullanıcılar kendi inklerini paylaşacak ve birbirlerinin lnklerine tıklayarak karşılıklı kazanacaklar. Böyle bir site yapmak dolandırıcılığa felan girer mi veya link.tl gibi siteler bana dava açıp sitemi kapattırabilirler mi?Bilen varsa söylesin lütfen. bu arada burada yeniyim hatam varsa affola.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KemoHack

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
278
0
Nereye...
Bişey Olmaz Ama İp Değiştirip Aynı Linke Tıklamaları Lazım Yt'de Mobil Veri Link.tl Bot Felan Var Wp'de Grup Açarak Yaparsın Bir Kanala Reklam Verirsin Sonra Hiçbişey Yapamazlar.

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
Öncelikle Link.tl 'nin size dava açacağını sanmıyorum çünki ortada bir hile hurda olmadan para kazandıracaksın adamlara, ve buradan sizin kazancınız ne olacak tam olarak bunu anlayamadım?

kement52

Yeni üye
27 Şub 2019
30
0
Puanlama sistemi olacakk mesela sen bir linke tıklayınca 20 puan alacaksın başkası senin linkine tıklarsa senin puanından 20 azalıp ona geçecek . ben de sonuçta site sahibiyim reklam vs gelirleri olur. ufak bir ihtimal puan satılabilir ama bu ufak bir ihtimal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.