Kaspersky Anti-Virus 2013 ve Kaspersky İnteret Security2013 + Serial Keyler

Godoflife

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
295
0
Arkadaşlar , bu benim ilk kez bir foruma üyeliğim.o yüzden napılır nasıl ve nerde konu açılır bilmiyorum.Yardıma ihtiyacım var ; kaspersky kurulydu crakledim 150 günlük lisans oldu.sonra yakaldılar galiba o serialları :D neyse sildim programı ve yeniden kurayım dedim ama ne yaptıysam ne denediysem bir türlü kalıntılarının tamamını silememiş olsam gerek ki yeniden kurulumda hata veriyo :( yani kurmuyo :( napmam gerek ? google da bakmadııgım sayfa kalmadı :(

unloader

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,414
0
Diyarbakır
önce programı program ekle kaldırdan kaldır
sonra regedit ' i aç HKEY_LOCAL_MACHINE --> Software --> Kaspersky Klasörünü Sil
Sonra Kurulumu Yeniden Yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.