Kaspersky İnternet Security mi Eset Smart Security mi ?

4 Şub 2015
87
0
İstanbul
2 virüs programını da kullandım fakat ikisininde özellikleri aynı gibi hangisi kullanmam konusunda kararsız kaldım.Sizce hangisini kullanmalıyım hangisi daha iyidir?

Sistem Özellikleri

3 GB ram
Intel core 2 Quad cpu 2.66 gHz işlemci
ATI Radeon HD 5500 1 GB 128 Bit Ekran Kartı
1 TB HDD

Son düzenleme:

SorgulayanAdamMustafa

Katılımcı Üye
10 Şub 2015
625
0
Kardeşim birazda senin kullanımına bağlı şimdi gidip her siteden her şeyi indirirsen en iyi antivirüs zor dayanır saçma sapan şeyler indirmeyip saçma sapan şeyler yapmazsan panda free yeticektir hemde sistemi hiç yormaz.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Kardeşim birazda senin kullanımına bağlı şimdi gidip her siteden her şeyi indirirsen en iyi antivirüs zor dayanır saçma sapan şeyler indirmeyip saçma sapan şeyler yapmazsan panda free yeticektir hemde sistemi hiç yormaz.
Hocam abartmayalim. Panda free dediginiz antivirus darkcomet saf serverini bile yakalamaz guvenlik duvarindan kotu :)

20 Tem 2012
226
0
İstanbul
Kaspersky Tavsiye ediyorsunuz ama Arkadasın Makinasının Kasıcak Kaspersky ?
Oyuzden Eset Tavsiye ederim Kaspersky dan daha az Yer yiyor nerdeyse aralarında %40 ordanda fark var genede senbilirsin İyi Forumlar.....

SorgulayanAdamMustafa

Katılımcı Üye
10 Şub 2015
625
0
Hocam abartmayalim. Panda free dediginiz antivirus darkcomet saf serverini bile yakalamaz guvenlik duvarindan kotu :)

Geçen yapılan testte hatırlamıyorum hangisi Avira %96 lık koruma sağladı Panda Free %94 lük koruma sağladı. Ben de zaten diyorum Panda çok iyi değil ama çok hafif düşük sistemler için oyun oynarken tarama bile yapabilirsin ek olarak her gördüğünü indirmezsen sana uygun olan panda free dedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.