Kaynak bulmak

AlbaYm

Katılımcı Üye
4 Kas 2012
439
0
İstanbul
Basligi nasil koyacagimi bilemedim fakat arkadaşlar şöyle olmak istiyorum herşeyden haberim olsun mesela birisi hakkinda bilgi istiyorum birisini aramamla hemen istediğim o kişi hakkinda bilgi edinmek istiyorum.Mesela bi iş var ama birisi o işi yapsa hapse girer,işte benim yerime başka biri yapicak o isi başkası girecek hapse benim yerime bu olayları ornek veriyorum anlatabileyim kendimi diye.Bide film cok izleyip gelmissin filan demeyin zaten film izleyip geldim.

hackerztrc

Yeni üye
24 Ocak 2016
34
0
Bu illegal bi durumdur :)
Ama eğer istiyorsan bilgilendireyim , "*****türk" adlı bi forumda paylaşılmıştı.
İsim soy isim yazıyosun birçok insan çıkıyor seçiyosun tc si falan geliyor...

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
O Nedir Öyle Hocam :D

Ülkenin İstihbarat'ında Olan Birinin Sana Hizmet Etmesi Gibi Bir Şey O Yada Dediğin Dediğin Kişi;

Emniyet Veritabanına Erişimi Olacak
Hat Şirketlerinin Veritabanına Erişimi Olacak
İnternet Dağıtım Şirketlerinin Bilgilerine Erişimi Olacak

Böyle Biri Para'yı Sıkıntı Yapacağını Zannetmem :D Kendi Kafasına Estiğini Yapar Mitnick Gibi Bir Şey Onasıl Bir Şeydir Öyle :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.