Kendi botumu nasıl yapabilirim ?

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Sevgili THT ailesi ben kendi botumu yapmak istiyorum bot kavramını açarsak
mesela bir tane oyun düşünelim bu oyunda iki el ard arda kırmızı geldiği zaman sonra ki el için
botumuz otomatik olarak siyahı seçecek siyahı tahmin edecek . Bu bot internet sitesinde çalışmalı ben böyle bir botu hangi program dilleri veya neler bilerek yapabilirim

Okuduğun için Teşekkür Ederim .

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Sanırım CS:GO rulet sitesi yada ona benzer bir site için yapıyorsun. Yapması çok zor değil fakat biraz zaman ister. En iyisi küçük bir miktarı sürekli aynı şeye basmak olacaktır.

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Sanırım CS:GO rulet sitesi yada ona benzer bir site için yapıyorsun. Yapması çok zor değil fakat biraz zaman ister. En iyisi küçük bir miktarı sürekli aynı şeye basmak olacaktır.

Evet dediğin siteler ve benzerleri için istiyorum .
Her el kendim basacağıma bir bot yapıp hem kendimi kodlama alanında geliştirip hemde program üretmeye ilk adımımı atarım işimi kolaylaştırabilirim diye düşünüyorum .

yoktur

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
569
0
Çok farklı yöntemlerle yapılabilir ama en basiti ekran görüntüsünü çek, önceki gelenler olan yeri cropla ve bu resimle işlem yaparak rengini öğren buna göre mouse hareket ettir şu koordinata tıkla vesaire.

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Çok farklı yöntemlerle yapılabilir ama en basiti ekran görüntüsünü çek, önceki gelenler olan yeri cropla ve bu resimle işlem yaparak rengini öğren buna göre mouse hareket ettir şu koordinata tıkla vesaire.

Olayı biraz daha açabilir misin rica etsem mesela rengimizi öğrendik su renklerden sonra diyoruz mouse hareket ile koordinat kısmını tam anlayamadım .

yoktur

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
569
0
Evet gönderdiğin örnek bayağı işe yarar duruyor. Aynısı programlama dillerinde de yapılabilir tabii. Dikkat etmen gereken oyunu tam ekranda açman ki koordinatlar değişmesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.