kendi link kısaltma sitemi açsam para kazanırmıyım ?

6 Şub 2019
120
0
Adana
kendi link kısaltma sitemi açsam gelir elde ede bilirmiyim hani tr link tarzında falan değil normal link kısaltma reklamlardan falan gelir elde edilirmi
aklımda sorular var böyle
insanlar neden benim sistemimi kullansın neden benden link kısaltsın millet neyin linkini kısaltıcak bence bu iş tutmaz. gibi şeyler
yardımcı olurmusunuz internet siteme ne gibi bir script kurmalıyım ne iş yapmalıyım ne tutulur ?
eğer link kısaltma tutmaz dersenizde ne yapmam lazım ?

link kısaltma sistemi şöyle işliyor

https://nvclink.com/uoOE

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,
Sizin sitenizin kullanılması için ilk olarak müşteri çekmeniz lazım, yani 1000 tıklamaya 3 dolar gibi bir ücret olmalı ki insanlar gelsin.
Reklam işi için ise google adsense kullanılabilir, kurallara uyduğunuz sürece karlı olur sizin için.
Linkini bıraktığınız sitenin scripti Türkçe olsa ve devam et kısmı " Linki kısaltılmış siteye devam et" şeklinde olsa iyi olurdu.
Onun dışında host, script, alan adı gibi işlemleri yapabilirseniz bu iş olur.

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,487
35
MSFVenom
Güzel bi reklam la gelip, Türkiyeye güzel bi giriş yaparsan iyi üye çekersen tutar diye düşünüyorum.

6 Şub 2019
120
0
Adana
Merhabalar,
Sizin sitenizin kullanılması için ilk olarak müşteri çekmeniz lazım, yani 1000 tıklamaya 3 dolar gibi bir ücret olmalı ki insanlar gelsin.
Reklam işi için ise google adsense kullanılabilir, kurallara uyduğunuz sürece karlı olur sizin için.
Linkini bıraktığınız sitenin scripti Türkçe olsa ve devam et kısmı " Linki kısaltılmış siteye devam et" şeklinde olsa iyi olurdu.
Onun dışında host, script, alan adı gibi işlemleri yapabilirseniz bu iş olur.

yalnız benim site link kısalt para kazan değil hocam onu yapabilmem için bir php programcısı lazım bana site tr linke benziyor ama para kazandırma sistemi yok bunu ekleyebilecek birkaç arkadaşım varsa çok güzel olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.