kendi vpn'mizi nasıl yaparız

Lemix

Yeni üye
6 Ara 2020
13
0
Arkadaşlar merhaba direkt konuya girmek istiyorum kendimize özel bi vpn kurabilirmiyiz yani bilinir vpn'lerde log tutma olayı oluyor kendi vpn'mizi kurmak istersek bu log olayıda ortadan kalkarmı ve nasıl kendi vpn'mizi yapabiliriz.

Gelmqq

Üye
2 Ara 2020
130
1
0
atıyorum nord vpn özelliklerinin yarısını al kaspersky vpn yarısınını al kendi imza kodunu yaz ve kimseyle paylaşma sadece yakınlarınla ve benle :sırıtan

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
Merhabalar ;

Uğraşmak istemiyor iseniz kendi sunucunuzu kurabilirsiniz bunun için : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=wtIvjwzIoXo[/ame]

üstteki postlarda belirtilen gibi kodları değiştirmek sıkıntı olabilir diye düşünüyorum .

cybersoz

Yeni üye
1 Ağu 2019
19
1
Arkadaşlar merhaba direkt konuya girmek istiyorum kendimize özel bi vpn kurabilirmiyiz yani bilinir vpn'lerde log tutma olayı oluyor kendi vpn'mizi kurmak istersek bu log olayıda ortadan kalkarmı ve nasıl kendi vpn'mizi yapabiliriz.

Öncelikle iyi akşamlar.

(ÜCRETSİZ) Amazon EC2 makinelerini kullanarak kendine vpn yapabilirsin amazon aws ye kaydol bir adet ec2 makine al

(ÜCRETSİZ) Google cloouds da sanal makine kurarak (amazon ec2 gbi) vpn yapabilirsin

ya da parayı basarsın kendine herhangi bir hosting ya da server kiralama hizmetinden sanal makine kiralarsın (ortalama aylık 25 tl fln) içerisine openvpn kurar sonra da kullanırsın

ama sadece kendin kullandığın vpnleri kötü amaçlar için kullanma postalanırsın başka birisi o vpni kullanmayacagı için pek gizlenemezsin diye düşünüyorum

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1

Öncelikle vpn kullanmayı yasaklı sitelere giriş için istiyorsan bu konuda kullanabileceğin pek çok ücretli, ücretsiz, demo yazılım var. Bant genişliği düşükse o zaman kendine ait vpn olması işine yarayabilir. Ama eğer bunu hacking tarzı olaylarında kullanmak istiyorsan aklından bile geçirme çünkü hosting hizmeti aldığın firma seni anında ele verecektir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.