Kendi yarattığınız fake hesaplarla takipçi arttırma ve gönderilerinizi beğenme://Beğeni hilesi

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Merhaba arkadaşlar,bugün size bi kurnazlık öğretecem.İstediğiniz kadar fake hesap açarak kendi orjin hesabını takip edebilir ve beğenebilirsiniz...

Şimdi ilk adım olarak android cihazınızda instagram ve app cloner adlı android uygulamalar bulunmalı.Linkleri en altta mevcut.
App cloner a girelim ve instagramı bulalım

Ben daha önceden klonlama yaptığımdan orjinalini seçtim

Şimdi tıklayalım instagrama

Tik işaretine tıklayalım...

Birkaç saniye sonra başarıyla tamamlanacak diye tahmin ediyorum.Yükleyin yeni instagramı...
Kurduktan sonra istediğiniz isimlerde ve kullanıcı adlarında hesaplar açın.
Mesrla ben klavyeye bakmadan basıyorum djcysjskdhfk diye bi hesabım var.Rastgele açın işte...:)

Ardından profiline gelin ve yukardaki

Simgesine basın ve alttan yeni hesap ekle diyin...
Bundan sonra yine rastgele bi hesap açın...

Bu yöntemi tekrarlayın...Açabileceğiniz en fazla hesap sayısı 5.

5 dolduktan sonra instagramı yine klonlayın ve yöntemi tekrarlamaya devam edin...

Ben bunun sayesinde 10 dakikada yaklaşık 70 takipçi kastım.Ve bu hesaplarla kendi resimlerimi filan beğenseydim öne çıkanlarda bile sergilenirdi resimlerim :D

App cloner apk

Resmi instagram uygulaması

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Yöntemi kendim buldum.Bir teşekkürü çok görmeyin

Jexius

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
404
0
Sivas Gardaş
Saol Bu Birçok Kişinin İşine Yarar.

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Merhaba arkadaşlar,bugün size bi kurnazlık öğretecem.İstediğiniz kadar fake hesap açarak kendi orjin hesabını takip edebilir ve beğenebilirsiniz...

Şimdi ilk adım olarak android cihazınızda instagram ve app cloner adlı android uygulamalar bulunmalı.Linkleri en altta mevcut.
App cloner a girelim ve instagramı bulalım

Ben daha önceden klonlama yaptığımdan orjinalini seçtim

Şimdi tıklayalım instagrama

Tik işaretine tıklayalım...

Birkaç saniye sonra başarıyla tamamlanacak diye tahmin ediyorum.Yükleyin yeni instagramı...
Kurduktan sonra istediğiniz isimlerde ve kullanıcı adlarında hesaplar açın.
Mesrla ben klavyeye bakmadan basıyorum djcysjskdhfk diye bi hesabım var.Rastgele açın işte...:)

Ardından profiline gelin ve yukardaki

Simgesine basın ve alttan yeni hesap ekle diyin...
Bundan sonra yine rastgele bi hesap açın...

Bu yöntemi tekrarlayın...Açabileceğiniz en fazla hesap sayısı 5.

5 dolduktan sonra instagramı yine klonlayın ve yöntemi tekrarlamaya devam edin...

Ben bunun sayesinde 10 dakikada yaklaşık 70 takipçi kastım.Ve bu hesaplarla kendi resimlerimi filan beğenseydim öne çıkanlarda bile sergilenirdi resimlerim :D

App cloner apk

Resmi instagram uygulaması

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Yöntemi kendim buldum.Bir teşekkürü çok görmeyin

İyi güzelde böyle nereye kadar kendimizi kandırıcaz ? Herkes istediğini istediği şekilde beğense daha güzel olmaz mı ? Yani demek istediğim orj. olsa böyle hesaplarda var yani hem takipçisi çok hemde beğenisi

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
İyi güzelde böyle nereye kadar kendimizi kandırıcaz ? Herkes istediğini istediği şekilde beğense daha güzel olmaz mı ? Yani demek istediğim orj. olsa böyle hesaplarda var yani hem takipçisi çok hemde beğenisi

İster onu yap ister bunu;//Bunda kendin yapiyosun.Onda baskasi yapiyor

DarkMisyon

Uzman üye
28 Ocak 2016
1,455
0
Londra
PC İçinde Kullanabileceğimiz bişey varmı buna benzer :D ve bu arada denedim çalışıyor ellerine sağlık

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
İster onu yap ister bunu;//Bunda kendin yapiyosun.Onda baskasi yapiyor

Haklısın kardeşim de dediğim mantıklı değil mi ? Mesala benim İzmir/Buca'lı kız arkadaşım var. 60 Bin takipçisi var. 2 bin 3 bin beğenisi var orj. yani öyle daha mantıklı geldi banada tabi tercih meselesi:RpS_cool:

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Haklısın kardeşim de dediğim mantıklı değil mi ? Mesala benim İzmir/Buca'lı kız arkadaşım var. 60 Bin takipçisi var. 2 bin 3 bin beğenisi var orj. yani öyle daha mantıklı geldi banada tabi tercih meselesi:RpS_cool:

Benimde o kadar takipçili kız arkadaşım olsa bende senin dediğini tercih ederim :trl
Benim dediğim basite kaçmak ya yoksa seninki de mantıklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.