Kendim için istemyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HxBen

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
481
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar kendim için yardım istemiyorum tht üyesi bana ulaştı neden bunu yapıyorsunuz neden kendi insanınıza keylogger-rat atıyorsunuz anlamıyorum

R38mka.png

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Keyloggerda istediği bağlantı açıp bağlanamaz keylogger belirlendiği süre aralıklarında örneğin 1 dkya bir ekran fotosu çekip kaydedip eposta atar kullanıcıya bunun yanında kaydettiği şifrelerde gider
Büyük ihtimal rat yemiştir ratta ise tw gibi düşün istediği zaman bağlanabiliyor.
Kurtulmak için ilk önce düzgün bir antivirüs yuklesin kaspersky ve combofix gibi antivirüsleri indirsin.
daha sonra internet bağlantısını kessin sonra pcye güvenli modda girsin ve taratsın.

Konu altında vt koyması lazım bunu koymadıysa şikayet edebilirdiniz.
VT konulmamış konuların altındaki linklere itibar etmeyiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.