kendime bir websitesi nasıl açabilirim?

themoonstarst1

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
770
0
buraya
evet bynogame yi açığını buldum diyelim ama açığı kapattılar

neyse arkadaşlar site nasıl kırılır index filen nasıl atılır onu öğrenmek istiyorum forumda paylaşıyolar 1 site hacked diye siteye giriyorum mirror filen yazıyor bende öyle hacklemek istiyorum

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
sen diyorsunki sql açıklı sitelerden birini ele geçirelim onun adresini benim siteye döşiyelim bide şöyle düşün senin bile kolaylıkla kırdığın açıklı site ne kadar güvenilir olacak ? Ve adresi bile saçma sapan olacak?

8 Nis 2016
234
0
Kırıkkale
Benimde uyguladığımız taktigiu sana verecek kardeşim bak ilk önce bloggerden bir hesap açacaksınız başka sitelerde var ama ben googlenin desteği olduğu için bloggeri tercih ediyorum blogger açtıktan sonra sitenin adi su şekilde olacak
Sitenin adı.blogspot.com. sen godady veya başka bi siteden alan adi alacaksın ghodady ucuz 2.20 TL te 1 senelik alan adi alabilirsin daha sonra bu aldığını alan adini blogunla birlestiriyosun ve sitenin adi www.sitenin adı.com oluyor artik istediğin gibi yönetebilirsiniz hayırlı olsun benimde nacizane bir sitem var bakmak isterseniz
emreigde.blogspot.com

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
http://www.turkhackteam.org/web-ser...stiyorum-diye-konu-acmadan-once-okuyunuz.html
Yukardaki linkden brute'den sql'e kadar bulabilirsin..
eger kendime web sitesi açıcam diyorsan, domain + alan adı almalısınb ve bunları almakda yetmiyor mysql, html, css, php, pdo ve sql'i bilmelisin bir web sitesi açmak için temel olarak geşiltirirsen eger kendini bootstrap, jquery gibi dillerde ögrendiginde daha kaliteli siteler ortaya cıkarırsın bende bir web programcısıyım zaten...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.