Kendini Geliştirmek İstiyorsan Takip Etmen Gereken YT. Kanalları

Hakanz

Yeni üye
20 Haz 2020
22
0
Esenyurt
--Başka Bir Şey--
Elektrik Elektronik -Girişimcilik - Ürün Tasarımı - Yönetim ve Daha Nice Konular Hakkında Video Yapan 2015 Yılında Kurulmasına Rağmen Editler Ve Kalitesiyle Yabancı Belgesel Kıvamında Videolar Mevcuttur.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=ZLA349dDSC8"]
Bi Bakayım Dersen Tıkla
[/ame]

--Sıfır--
Yukardaki Kanal Ve Firma CEO'sunun Podcast Ve Videolar İle Kendi Hayatı Hakkında Neleri Doğru Yapıp Bu Noktaya Geldiğini Anlatıyor
Canlı Yayınlarla Soru Cevapta Yapabiliyor Yani Aktif.

Link

--egirişim--

Girişimcilik Üzerine Kurulan Aa Mantıklı Aslında Dedirten Videolara Sahip Youtube Kanalı

Link

Listeyi Kısa Tutmak İstedim Sizlerinde Bildiği Barış Özcan , Hikmet anıl Gibi Youtube Kanallarını Listeye Eklemedim

XCodeExpertX

Katılımcı Üye
8 May 2020
274
52
Malatya
Hikmet Anıl Öztekin
Ben bu adamı 100 bin abone iken keşfettim. Adamın konulması olsun video İçeriği olsun kaliteli geldi bana
Kanal Linki: Tıkla
Ayrıyaten sizin bahsettiğiniz kanalları da inceledim çok hoş kanallar. Elinize emeğinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.