Kenpachi'nin Çizim Atölyesi

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Buda kız kardeşim: Dün çizmiştim.
Kardeşimden izin geldi paylaşabiliyorum :)

GpDNOy.jpg

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Ellerine sağlık muhteşem bi çizim yine ama sanki biraz daha yüz hatları belli olsa ama yine de gerçekten muhteşem :)

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Eline sağlık hacı abi, çok iyi çiziyorsun. Devam etme durma :D
Mesela son resimde boyun çok sağ omza kaymış, bence onu daha gerçekçi olması için ortalaman daha iyi olur. Tek eksik yanı bana o geldi hadi iyi çizmeler :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Facebook'taki THT logosunu resmedebilir misin dostum :) veyahut kendi zevkine göre bir THT logosu..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.