Zararlı Yazılım Keylogger Bilgisi Arıyorum

tek`Bayrak

Üye
15 Kas 2021
51
7
Başlıkta ki gibi mobil keyloggera ihtiyacım var kendim kodlayabilirim karşı tarafa yedirmek için bir PDF dosyası düşünüyorum ama ilk önce keylogger yazmam lazım ve kodları bilmiyorum, klavye vuruşlarını bir metin dosyasına yazmasını istiyorum yardım edebilecek varmı

TheR00tz

Yeni üye
24 Kas 2021
27
14
Bir Keylogger Yapımı İçin DarkCometRAT Adlı Aracı Kullanabilirsin
Sosyal Mühendislik Hileleri İle İse Hedef Kurabanı Kandırabilirsin !
DarkCometRAT Aracı ile (Truva,Keylogger) Hazırlanabiliyor Tamamen Kodsuzda Hallede bilirsiniz !

Mobil Aracalığıyla Fazla Bir Bilgiye Sahip Değilim ama Bu Yöntem Kullanılabilir :)

tek`Bayrak

Üye
15 Kas 2021
51
7
Bir Keylogger Yapımı İçin DarkCometRAT Adlı Aracı Kullanabilirsin
Sosyal Mühendislik Hileleri İle İse Hedef Kurabanı Kandırabilirsin !
DarkCometRAT Aracı ile (Truva,Keylogger) Hazırlanabiliyor Tamamen Kodsuzda Hallede bilirsiniz !

Mobil Aracalığıyla Fazla Bir Bilgiye Sahip Değilim ama Bu Yöntem Kullanılabilir :)
Hocam mobil için de geçerli mi

GorsanX

Yeni üye
21 Kas 2021
7
4
Gökyüzü
Öncelikle mobil için keylogger istiyorsan bunların mail, Facebook, Instagram gibi çeşitleri var internette bunlara örnek:Termux keylogger ile Instagram çalma yazabilirsin veya
bu linkten bakabilirsin en temel anlatım.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,962
1,289
Merhaba, kod yazma işleminde bilgisel yardım dışında bizlerin yapabileceği bir durum yok. Önerim gmail üzerine iş yapmanız olacaktır. Sosyal mühendislik yönünden rahat ve kolayca halledebilirsiniz. Hedef aldatması burada daha basit, diğer sosyal platform kullanıcıları daha uyanık.

feartakva

Üye
10 Ara 2020
52
17
Merhaba, kod yazma işleminde bilgisel yardım dışında bizlerin yapabileceği bir durum yok. Önerim gmail üzerine iş yapmanız olacaktır. Sosyal mühendislik yönünden rahat ve kolayca halledebilirsiniz. Hedef aldatması burada daha basit, diğer sosyal platform kullanıcıları daha uyanık.
Maile Bakacaklarını Zannetmiyorum Aktif Oldukları Bir yerden sm Çekilebilinir diye düşünüyorum .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.