Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Denedim Yararlı ve çalışıyor.Teşekkürler

Sagolun

Teşekkürler bu arada problem çözüldü crypter'ledikten sonrada çalısıyo denedim :D kafanı şişirmek istemem ama sanırım şimdi şöyle bi problem var, yolladgm serveri açtgnı ve içinden foto cıktgnı iddaa eden bi arkadas oldu fakat yinede yarım saatten fazla süredir henüz bi mail gelmedi. Kendi üzerimde tamamen çalısmakta ama bakalım saol, cok faydalı bi paylasım oldu bütün bunlar. Bekledigim mailide alırsam tam olucak.

Sevındım hallettıgıne

pu_su

Üye
18 Eyl 2009
57
0
Paylaşım için teşekkürler, Hocam ben ardamax keylogger'ı anlatımınızda olduğu gibi yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, test mailide geldi, en son sizin paylaşmış olduğunuz crypter'dan geçirdim, download sitelerinden birinden indirterek yüklettiriyorum serverı, 9 kişi indirmiş şuanda ama herhangi bir mail gelmiyor sorun sizce ne olabilir ? kendim dosyayı indirdiğimde antivirüse takımıyor.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Paylaşım için teşekkürler, Hocam ben ardamax keylogger'ı anlatımınızda olduğu gibi yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, test mailide geldi, en son sizin paylaşmış olduğunuz crypter'dan geçirdim, download sitelerinden birinden indirterek yüklettiriyorum serverı, 9 kişi indirmiş şuanda ama herhangi bir mail gelmiyor sorun sizce ne olabilir ? kendim dosyayı indirdiğimde antivirüse takımıyor.

Fudlandıktan sonra antı taramasına baktınmı o paylasım 10 gun once fud halde idi bugunkü tarama sonucları vahim durumda karsıdada antılere takılmıstır.

ahmet4519

Üye
30 Tem 2013
68
0
Kardesim Soruma Cevap Vermedin Görmedin Heralde Tekrar Yazıyorum, klavye logları geçikiyor bu bazen 5 dakıka bazen 10dk bazen 1 güne kadar çıkabiliyor bunun nedeni nedir ?

salsasyonel

Yeni üye
11 Tem 2014
7
0
İZMİR
Eset Antivirüs setup.exe yi virüs olarak algıladı ne yapmam lazım
Y3jB3k.png

nisk35

Yeni üye
13 Tem 2014
22
0
Merhaba ben windows 8 kullanıyorum karşıdaki kurbanda windows 8 kullanıyor hangi keylogger daha sorunsuz çalışmakta daha önce arkadaşıma 2 farklı keylogger gönderdim ama ikisindede log gelmedi.Hangisini tavsiye edersiniz windows 8 olaraktanda.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Merhaba ben windows 8 kullanıyorum karşıdaki kurbanda windows 8 kullanıyor hangi keylogger daha sorunsuz çalışmakta daha önce arkadaşıma 2 farklı keylogger gönderdim ama ikisindede log gelmedi.Hangisini tavsiye edersiniz windows 8 olaraktanda.

Ardamax deneyınız

nisk35

Yeni üye
13 Tem 2014
22
0
Resimdekilerin aynısını yapıyorum ama nedense olmuyor sizin dediğiniz
'Kurulum dosyası ıcındekı patchdosyasını kopyalamadıgınızdan kaynaklanmıstır'

Hangi resimde ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.