Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
rar pw gözükmüyor üstad yardım :(

RAR PASSWORDS

Ardamax Keylogger 4.1.1 Full Cracked = En Büyük Devlet
Aguates Logger First Class = En Büyük Millet
Limitles Logger Cracked = Türkiye
Predator Pain Logger v13 Cracked = Ne Mutlu Türküm Diyene
Project Neptune v2.0 = Uzmaniz

ahmet4519

Üye
30 Tem 2013
68
0
Sayın Uzmaniz Aguates'de log alım süresini kaç dk önerirsiniz 10dk yaptım 2-3 kere log geliyor daha sonra maalesef gelmiyor.

juqle

Yeni üye
7 Eki 2013
5
0
Hocam bu tam olarak ne işe yarıyor normal keylooger programımı yoksa keylooger önleyicimi ?

sefecefe

Katılımcı Üye
19 Haz 2014
458
0
uzman ben keylogger araştırmaları yapıyorumda en baştaki keyloggerin indirme sitesi nerde çok uzundu bulamadım :D koydunmu yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.