Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angora544

Katılımcı Üye
28 May 2014
654
0
Sakarya
Abi ben Güzelce keyi yaptım adamlara atıyom crypterladımda ama log lar adam gibi gelmiyor 0 bilgi yani ara sıra bi iki konuşma geliyor bu log sıkıntısı neden (Farklı crypterdada oldu

angora544

Katılımcı Üye
28 May 2014
654
0
Sakarya
Dedigin kdr bekledim geliyor ancak log yok nerdeyse bide fudladım wede adam internette virus programı yok yani anlamadım sorun nedir

Refaccc

Yeni üye
25 Şub 2014
33
0
Abi mail yazma yeri gelmiyor kafayı yedim bi yardım eder misin

edit: abi yaptım heralde bi bug falan oluyormuş email yanında ftp seçtim sonrasında ikisi de geldi emaili doldurup ftpyi boş bıraktım

Son düzenleme:

Enisina

Yeni üye
7 Haz 2014
6
0
Eline Sağlık Abi ben ardamax ı kurdum ama yanlışlıkla serveri kendi bilgisayarımda açtım şimdi bu habire benim bilgileri bana gönderiyor bunu nasıl kapatabilirim.

Bir sorum daha olacaktı abim :) şimdi bu ardamax benim bilgileri bana gönderdi ama şifreleri göndermedi mesela metin2 id şifremi bana yollamadı. Rahatsızda ediyorum :)

proheist

Yeni üye
7 Haz 2014
1
0
Çok teşekkürler Uzmanız Ardamax'ı yapamadım ama Aquates oldu teşekkürler :) Ha birde bir sorum var ben şimdi bu server'ı kurbana attım ve normal bir şekilde logları aldım diyelim. Kurban pc yi kapatıp tekrar açtıktan sonra logları alabilecekmiyim ? Şimdiden Teşekkürler devamını bekliyorum (Sitede daha yeniyim :) bu işlere yani giriyorum)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Çok teşekkürler Uzmanız Ardamax'ı yapamadım ama Aquates oldu teşekkürler :) Ha birde bir sorum var ben şimdi bu server'ı kurbana attım ve normal bir şekilde logları aldım diyelim. Kurban pc yi kapatıp tekrar açtıktan sonra logları alabilecekmiyim ? Şimdiden Teşekkürler devamını bekliyorum (Sitede daha yeniyim :) bu işlere yani giriyorum)

Baslangıc kısmında yazılan HKLM kısmı ısaretlıyse resetten sonrada gelecektır loglar.

Eline Sağlık Abi ben ardamax ı kurdum ama yanlışlıkla serveri kendi bilgisayarımda açtım şimdi bu habire benim bilgileri bana gönderiyor bunu nasıl kapatabilirim.

Bir sorum daha olacaktı abim :) şimdi bu ardamax benim bilgileri bana gönderdi ama şifreleri göndermedi mesela metin2 id şifremi bana yollamadı. Rahatsızda ediyorum :)

Serverın hangı ısımleyle calıstırdıysan kendınde yolunu bul gorev yonetıcısınden sonlandır sıl gelmez Onlıne oyun şifreleri içinde stealler kullanabılırsın cogu logger alamıyor oyun guvenlık sıstemınden dolayı

ByMutlu

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
406
0
İstanbul
Abi bu virüs'ü yaptıktan sonra hangi antivirüslere yakalanır ??
Kaspersky'a yakalanır mı mesela ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.