Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gitarpenam

Yeni üye
20 Nis 2015
1
0
abicim yeniyimde kurmaya çalıştığımda yeni versiyonunun çıktığını söyleyip beni siteye atıyor ne yapmalıyım

Furta54

Yeni üye
21 Nis 2015
6
0
Şifreyi bulamadım bölümde bi yardımcı olursan sevınırım :d

RAR ŞİFRELERİ

Ardamax Keylogger 4.1.1 Full Cracked = En Büyük Devlet
Aguates Logger First Class = En Büyük Millet
Limitles Logger Cracked = Türkiye
Predator Pain Logger v13 Cracked = Ne Mutlu Türküm Diyene
Project Neptune v2.0 = Uzmaniz

Burda kardeşim

l9o7

Yeni üye
17 Şub 2012
5
0
s.a arkadaslar bu ıslerde acemıyım suan uzman abımızın dedıgı gıbı vırusu hazırladım tum yazıları okudum yanlız aklıma takılan bıse var bu cryter fudlama nedır ben sımdı sorunsuz bı sekılde atmak ıstıyorum arkadasıma yakalanmasın herhangı bıseye ılla fudlamak mı gereklı ve nasıl yapılır bılgı verırısenız cok sevırınım...

l9o7

Yeni üye
17 Şub 2012
5
0
arkadaslar ben bu hatayı alıyorum nasıl duzeltebılırım???

RUN TİME EROR 1003

C/USERS/TNR/DESKTOP/C.İCO İS NOT A VALID İCON RESOURCE FILE

yardım edermısınız

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
arkadaslar ben bu hatayı alıyorum nasıl duzeltebılırım???

RUN TİME EROR 1003

C/USERS/TNR/DESKTOP/C.İCO İS NOT A VALID İCON RESOURCE FILE

yardım edermısınız

Anti yada güvenlik duvarı engellemiş devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

s.a arkadaslar bu ıslerde acemıyım suan uzman abımızın dedıgı gıbı vırusu hazırladım tum yazıları okudum yanlız aklıma takılan bıse var bu cryter fudlama nedır ben sımdı sorunsuz bı sekılde atmak ıstıyorum arkadasıma yakalanmasın herhangı bıseye ılla fudlamak mı gereklı ve nasıl yapılır bılgı verırısenız cok sevırınım...

Undetected bölümüne bakınız.

l9o7

Yeni üye
17 Şub 2012
5
0
oncelıkle tesekkur ederım dedıgınızı yaptım guvenlık duvarını devredısı bıraktım pc de herhangı bı vırus programı yok ama yıne aynı hatayı alıorm programı tekrar yukselem sorun cozulur mu yoksa baska bı yolu varmıdır ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
oncelıkle tesekkur ederım dedıgınızı yaptım guvenlık duvarını devredısı bıraktım pc de herhangı bı vırus programı yok ama yıne aynı hatayı alıorm programı tekrar yukselem sorun cozulur mu yoksa baska bı yolu varmıdır ?

Hangi logger bu hata veren ?

Cr1m1n4l

Yeni üye
12 Tem 2014
13
0
Teşekkürler :D yalnız bir sorum olacak... ben ardamax kuracağım zaman "please download the latest version" diyor. fakat öyle yaparsam serial vb. işe yaramayacak (büyük ihtimalle). interneti kapatıp da yüklemeyi denedim yine olmadı. ne yapabilirim ? teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.