Keylogger hakkında

caner007

Üye
19 Kas 2008
73
0
Merhabalar 2008den beridir tht üyesiyim genelde konuları okuyorum fazla aktif olamadığım için hepinizden özür diliyorum ne zamandır sağlam bir keylogger arıyorum ardamax,hakops vs keyloggerların paralı sürümlerini aldım ama hiç biri işime yaramadı ya hiç log göndermediler yada windows defender bile buldu paralı yada parasız işe yarar bir keylogger programı tavsiye edebilirseniz memnun olurum teşekkürler.

masterlordd

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
865
0
İstanbul
En iyi keylogger kendi yazdığınız keyloggerdır bence biraz kodlama ile uğraşın ve kendiniz bir program yazın hem virüs olarak algılanmanız imkansızlaşır hemde işi kendiniz daha sağlam bir temel atarak başlarsınız iyi forumlar.

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
1
13
Mars
métasploit üzerinden ham keylogger ya da rat olusturabilirsiniz. Crypterlari kullanarak fud yapabilirsiniz ya da kendiniz kodlayabilirsiniz. Bu en sağlam yoldur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.