Keylogger Önerileri

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Tavsiye ettiğiniz keylogger var mı?

Not:Revelation loglarda yazıyı göstermiyor.
Not2:Hakops'un free versiyonu hiç ilgi çekici değil.

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
Hımm bak daha önce harmmynin keyloggerini kullanmistim sanirim sana onu tavsiye ederim

Eğer beğenmezsen yoitube'de bir sürü var ama virüslü olabilir ben yarın temiz bir tane paylaşırım forumda

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Ardamax var Hakops şuanda en iyi keylogger lar arasında.
keylogger ın çok bi işlevi yok zaten.
veya kendinde yazabilirsin keylogger basittir.

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Hakops 16 sürümünü tavsiye ederim
https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1699779-hakops-keylogger-16-12-04-2018-a.html
Ayriyeten şunları da deneyebilirsin
-Sick Logger 3*
-Hex Logger 7*
-Mortal Logger*
-Paralax Logger*
-Usb Logger*
-XDebron Keyloger*
-Ardamax Keylogger*
-Agent Tesla Keylogger*
-Logger7*

Ardamax var Hakops şuanda en iyi keylogger lar arasında.
keylogger ın çok bi işlevi yok zaten.
veya kendinde yazabilirsin keylogger basittir.

Hakops v16'ya baktım,yedirdim.Sadece açıldığı geliyor log tutmalar gelmiyor.Sizce neden olabilir?

2Q0tD9.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.