Keylogger Yedirme Yöntemleri

Alcatraz7

Yeni üye
24 Eki 2012
30
0
Beyler yardımcı olun bana nasıl yedirebilirim keyloggerleri herkez düşüncesini veya taktiğini ileri sürerse memnun olurum...

Son düzenleme:

HackEray54

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
788
0
TurkHackTeam.Net
Misyonu Gözden Geçirmen Dileğiyle İyi Forumlar !
faq.php

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Bak kardeşim.Sosyal mühendislik kullanacaksın.. Nasıl mı ?
Gidecek konuştuğun kişiye diyeceksin ki. Ya Mustafa(Atıyorum) internetten bir program yükledim.(Metin2,ko) hile açmak için kazanılan noahların 2 katını veriyormuş sana.Adamlar meğersem böyle para kasıyorlarmış iyi mi ? diyeceksin.Sonra diyeceksin ki ama benim pc de kurunca donuyor al sen kullan diyeceksin. %99,9 yer adam..

Gelelim normal arkadaşlarına gönderceksin.Oyun dışı.,
--- konuştuğun kişinin ilgi alanını bulacaksın. Mesela ****l müzik fanıdır. Sevdiği grubun diyeceksin ki bak şu albümü var mı sende ? oda yok derse yollayacaksın logger'ı sonra iş tamamdır... İlgi alanlarına saldırcaksın. Sosyal mühendisliğin detayı budur birebir konuşmalarda...

Alcatraz7

Yeni üye
24 Eki 2012
30
0
Kardeşim rat kullansana :D ama ratta keylogger stabil olmuyor sen kapalıyken şifreler gelmiyor hatta adam gözümün önünde Wolfteamda ıd şifre girdi key loggere baktım gelmemiş :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.