Keyloggerlar hakkında soru

caner007

Üye
19 Kas 2008
73
0
Merhaba uzun zamandır sağlam bir keylogger arıyorum çoğu win10 da çalışmıyor çalışsa bile windows defendera bile yakalanıyor yakalanmasa bile 1-2 güne log göndermeyi bırakıyor aynı şekilde ratlarda öyle portumu açıyorum bütün kontrolerimi yapıyorum deneme bilgisayarıma atıyorum bir türlü bağlanamıyorum size sorum şu paralı veya parasız olabilir sağlam bir keylogger yada rat bilen var mı aradığım özellikler fud olması yada uyumlu crypterı olması yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.