KhrYsaOR Hacked.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
her ne olursa olsun herkes haddini bilecek ßuranın ßir misyonu war we herkes o misyona göre davranacak yok ben yapamam ya da yapmam diyen arkadaşlar terk etsinler....
**ßirde ßir arkadaş wardı ßen ßizim time alayım filan diyen ßir arkadaş wersene sitenina dresini ßi ßen alayım seni hemen time ßak nasıl time alınıyor gör koçum....
ßu zamana kadar hiçbir üyeye ßöyle konuşmadım ama herkes haddini bilsin...

Korkudan sitenin adresini vericeğini sanmıyorum:D

beyaban1907

Katılımcı Üye
20 May 2010
335
0
Viyana
Bence bekleme bosyre:

Biz erkek diye laf konusup arkasina saklananlara degil;
Soyledigin arkasinda kalip yapana diyoruz

Sallayin gitsin ya...

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
bakın arkadaşlar ßu konulara herkes ßu saatten sonra dikkat etsin...
-herkes rütbesini kıdemini ßiLecek
-altını üstünü bilmeyen arkadaşlar emin olun göreceğini görür
-misyon dışına kimse çıkmasın
-yorumlarınızı yaparken herkes dikkatli adam akıllı kelimeler seçsin...
ßen nasıl üstümü biliyorsam herkes bilecek...

ZyX

Uzman üye
1 Ocak 2010
1,776
1
Security World . . .
Küçük İnsanlar Kişileri Normal İnsanlar Olayları Büyük İnsanlarda Fikirleri Tartışırmış SamuRa! Küçük İnsan Olup KhRysaOR'u Tartışma Sadece Normal İnsan Ol Onun Yaptığı Olayları Tartış ;)

Sen şu anda girdiğin ergenlik çağına girmeden önce biz bu işlerle uğraşıyorduk lamer.Açın bakalım o vps'nize dalıyormuyuz dalmıyormuyuz.

Son düzenleme:

by__kamil

Yeni üye
4 Ağu 2010
11
0
ben milleti anlamadım.cracklemeyi hack zannediyolar.ahmet beni ne zaman basacan.bi insan doğuştan mal olmasın.kendini hackleyen kişilerin arasına gidiyo.index basacakmış hadi canım nasıl.2 litespeed Db acıgıyla tht hacklemeye kalkışır:D(onları bile bilmiyodur bu)

ZyX

Uzman üye
1 Ocak 2010
1,776
1
Security World . . .
Ahmedim tamam bırak battal ayaklarını :) Yardım bölümü modlarından Hangisini şifresini vermiş :) Gelsin kim atıcaksa atsın indexini adam gibi çeksin gitsin :) Böyle yakın arkadaşların şifresini alıp yada bilip crack atmakla olmuyor.Bak khrysaor.blogcu.com :) Yada bak bu konunun başındaki mirrora.Hack böyle olur siz fazla kafanızı yormayın aşar bunlar sizi...

Edit/// Muratcım biz kimin ne olduğunu biliyoruz o yüzden post düşüyorum yoksa umurumdamı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.