Kilitlenen Facebook Hesabını Açma

Binefs

Uzman üye
13 Tem 2012
1,769
0
Suriyeli Urfa Göçmeni.
Kilitlenen Facebook Hesabını Açma

Bildiğiniz gibi facebook tarafından hesabınız yada fake hesabınız kapatıldıysa ve resim tanıma istiyorsa ve hesabınız fake ise işiniz gerçekten kötü . Fakat bu çözüm ile kapanan hesabınızı en yakın zamanda açabilirsiniz detayları aşağıda anlattım.

Üye olmak için Reqister yazsına tklayn
1-Hesabınıza Öncelikle İstediğiniz Bir Tarayıcıdan Giriş Yapın
2- Bu Adrese Gidin : https://tik.lat/nspbS
3- Telefon No Ekleyin.
4- Telefona Onay Kodu Gelecektir. Onu Yazın. %50 İhtimalle Hesap Açılacaktır..

Tarafımca Denenmiştir..​

PCMons

Katılımcı Üye
9 Kas 2011
858
0
İstanbul
Hmm denedim :) oldu sağol Binefs :) Olmuyor diyen arkadaşlar boşuna flood yazmayın.Binefs %50 ihtimal yazmış.

joka

Yeni üye
23 Şub 2013
15
0
sisteme giriş yapamıyoz ki nasıl çalışıyor bir yardım edin kapandı face :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.